Dotyk lieči telo, úsmev dušu

Dotyk lieči telo, úsmev dušu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464271/bmid_dotyk-lieci-telo-usmev-dusu-Edr-464271.jpg 4 8 2

Radostné srdce hojí rany. Raz sa zasmiať pomáha viac než trikrát užiť medicínu. Bez zdravého ducha niet zdravého tela. Kniha ponúka cenné informácie a rady, ako využiť svoju vlastnú energiu na zmiernenie chorôb, bolesti a nepohodlia, čo so sebou prináša dnešný moderný spôsob života. Poradí vám, ako aktivovať liečivé energetické prúdy vlastného tela a prostredníctvom dotykov a automasáží posilňovať svoj organizmus a pomáhať mu v liečení. Ťažko to však dosiahnuť bez dobrej duševnej pohody, ktorej základom je pozitívne myslenie, liečivý humor a úsmev. Kniha je určená pre všetkých, ktorí chcú žiť zdravým a spokojným životom a vedia, že zdravie si v lekárni nekúpia.... celý text

mariva
25.05.2017 4 z 5

Zajímavé postřehy a rady pro zdraví, reflexní terapie pro různé nemoci. Praktická knížka, kterou se určitě vyplatí přečíst a nejlépe ji mít doma stále po ruce pro případ potřeby.

evionka
15.02.2016

Knihu jsem četla a moc se mi líbila. Jak se říká, je to můj šálek čaje. Masérský kurz jsem absolovala, takže znám pozitivní účinky masáže. A úsměv? Ten pomůže vždycky.