Doslova

Doslova https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357183/mid_doslova-j2c-357183.jpg 3 88 28

Ľúbostný príbeh dvoch mladých ľudí sa odohráva na hranici reality a literárnej fikcie... Annabellin život bol vždy dokonalý s veľkým D. Ale iba do chvíle, kým k nim do školy nezavíta slávna spisovateľka Lucy Keatingová, ktorá tvrdí, že je len hlavnou hrdinkou jej príbehu, že je postavou, ktorú sama vytvorila. Ukáže sa, že Lucy hovorí pravdu a že celý Annabellin život je v jej rukách a bude sa vyvíjať tak, ako sa pani spisovateľke zachce. Lenže ona odmieta žiť život, ktorý jej niekto nalinajkoval. Preto sa snaží nájsť spôsob, ako napísať svoj vlastný príbeh, chce vziať svoj život do vlastných rúk a bojovať za chlapca, ktorého má rada. Podarí sa jej to, alebo bude mať Lucy posledné slovo?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (SK)

Literally , 2017

SknihouVrukách
13.04.2019 3 z 5

Z knihy som sklamaná. Námet bol dobrý, bohužiaľ to autorka pokazila.????

Sus2007
09.04.2019 5 z 5

Dokonalá kniha! Vřele doporučuji????

Eliška12
04.04.2019 3 z 5

Kniha byla tak akorát dobrá na to , abych ji mohla doporučit :)
Nějaké velké poselství si z ní sice neodnáším , ale příjemně jsem si u jejího čtení odpočinula a to je pro mne u většiny knih které čtu hlavní . Autorka knihu napsala čtivým a pohodlným způsobem , takže se skvěle četla a moc jsem se u ní nenudila . Myslela jsem si , že to bude obvyklé vyprávění znuděné teenagerky , ale v tom mne kniha velmi překvapila , protože Anabell mi na svůj věk přišla velmi vyspělá .

Brambu
15.09.2018 3 z 5

Taková příjemná oddechovka to byla. Spíše pro mladší ročníky, ale to mi vůbec nevadilo. Vtáhlo mne to do děje a ani jsem se nenadála a už byl konec. Byla to láska ve své krásné podobě, láska za kterou se hlavní hrdinka nebojí bojovat a ikdyž chvíli neví, kterého kluka si chce vlastně vybrat, vyřeší to po svém. Milé počteníčko!

warca
15.08.2018 4 z 5

Trochu zvláštní příběh. Romantiku a humor autorka spojila podivným způsobem s prvky nadpřirozena.
Celkem čtivé...

KaileyBlot
27.06.2018 3 z 5

Hodně mě zaujala anotace, která slibuje zajímavý a celkem originální děj. A jako jo líbilo se mi to, ale zas tak moc mě to nenadchlo, že bych z toho byla odvařená. Bylo to spíš průměrné, ale určitě vhodné na takové nenáročné, pohodové čtení.

SarahRoyalAss
31.05.2018 2 z 5

Knížka slibuje zajímavou zápletku a člověk jí taky do jisté míry dostane. Čte se to příjemně a rychle. Od knihy jsem měla ale asi jiná očekávání a zase mě tohle pojetí moc neuchvátilo. Ani postavy mi nebyli sympatické. Myšlena by šla o dost více rozvinout a poladit.
Zase ale neurazí a je to odpočinkové čtení.

Sabča92
16.05.2018 3 z 5

Upřímně, kdyby mi bylo tak 12, tak snad OK, ale jinak... Kniha mi bohužel přišla nemastná neslaná a vše na mě působilo tak, že autorka měla prostě napsat knihu, dostala nápad a absolutně se s ním nedokázala poprat. Kniha byla o ničem. Zajímavý námět zde nebyl absolutně využit, vše působilo nereálně, nepravdivě. Za mě bych knize dala 2,5* ale bohužel ta možnost tu není a vzhledem k Návratu domů, který si právem zasloužil dvě hvězdy nemůžu dát této knize stejně.
Knihu jsem dočetla jen proto, že nemám ráda nedočtené knihy a z toho, že kniha nebyla příliš obsáhlá ale neužila jsem si to a nudila se.