Domácí krabičková dieta 1 - 3 - BOX

Domácí krabičková dieta 1 - 3 - BOX https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316493/bmid_domaci-krabickova-dieta-1-3-box-ZGt-316493.jpg 5 1 1

Komplet tří dílů Domácí krabičkové diety tvoří ucelený soubor, věnující se problematice doma připravované krabičkové diety. Podrobně zpracovává základní principy úspěšnosti krabičkové diety, obsahuje mnoho informací o použitých surovinách a praktické rady k přípravě pokrmů. Navíc je zde pohromadě 200 vyvážených celodenních jídelníčků a 850 chutných dietních receptů. Knihy jsou uloženy v kvalitním dárkovém boxu.... celý text

PiperW
02.03.2018 5 z 5

Naprostá spokojenost. Knížky mohu jen a jen doporučit. Ať chce člověk zhubnout, změnit životní styl a najet na zdravější stravu, vyčistit se nebo jen udržet váhu, či prostě jen obohatit svůj jídelníček o originální a chutná jídla, je to ta pravá volba.
Jsem nadšená. Kamarádka s knihami zhubla 15kg a já jsem před týdnem začala a mám dole 2kg. Jsou tam skvělé rady a typy na jídla, nutriční hodnoty i cviky. Pokud stále váháte zda koupit, tady opravdu nešlápnete vedle.