Moučníky podle vyzkoušených receptů

Moučníky podle vyzkoušených receptů https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91945/mid_moucniky-podle-vyzkousenych-receptu-goh-91945.jpg 5 11 4

Kniha plná receptů na moučníky od zkušené cukrářky. Kuchařka obsahuje v současné době nejoblíbenější recepty na přípravu moučníků. Jsou to přesně ty recepty, které kolují z rodiny do rodiny, které se opisují do ohmataných sešitů a se kterými máme vždy největší úspěch jak u členů naší rodiny, tak i u přátel.

Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: , Dona

alnahu
23.09.2020 5 z 5

Po delší době jsem oprášila tuto skvělou knihu receptů na báječné moučniky. Teď konečně mám dost času abych pro nás připravila nějakou dobrotu ke kafíčku.Tato kniha je báječný pomocník.

Olous1
07.11.2019 5 z 5

Nádherná kuchařka, plná dobrých rad, receptů a obrázků. Recepty zvládne každá kuchařka. Tak s chutí do toho.

Adi.h
15.02.2014 5 z 5

Kniha je přehledná, barevná, jednoduchá. Člověk v ní najde to, co potřebuje. Hodí se pro lidi, kteří nemají s pečením moc zkušeností. V jednoduchosti a ověřenosti je síla. Opravdu skvělá.

Misha*
20.07.2013 5 z 5

Tuhle knížku rozhodně doporučuji.. Je moje nejoblíbenější s moučníky, najdete v ní spoustu zajímavých receptu a hlavně vyzkoušených

moučníky

Kniha Moučníky podle vyzkoušených receptů je v