Domáca krabičková diéta

Domáca krabičková diéta https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127332/domaca-krabickova-dieta-127332.jpg 4 32 12

Ako schudnúť zdravo, bez hladovania a natrvalo bez jo-jo efektu. Diétne lístky na 10 týždňov. Jednoduché a rýchle recepty z bežných surovín. Krabičková diéta je fenoménom súčasnej doby a cieľom tejto publikácie je sprístupniť túto diétu pre každého. Autorka jednoduchým spôsobom vysvetľuje základné princípy úspešnosti krabičkovej diéty, radí ako vhodne pripravovať pokrmy, ako znížiť energetickú hodnotu pokrmov bez toho, že by utrpela ich chuť a hlavne predkladá výber viac než 250 výborných receptov.... celý text

Květinka008
13.11.2022 4 z 5

Ocenuji vyborne zpracovane obecne informace a tabulky energeticke vydatnostk potravin. Doporucovala bych pouzit jako doplnek a inspiraci k aplikaci Kaloricke tabulky ci k vlastnim zpracovanym jidelnickum od vyzivovych poradcu. Nic neni dogma :-)

Šnek86
25.10.2019 4 z 5

Když má člověk čas a jí podle toho, tak to i funguje.

Hobo
19.07.2019 5 z 5

Podstoupil jsem kúru profesionální krabičkové diety a shodil 11 kg. Jenže dlouhodobě si to opravdu nemohu dovolit. Tato kuchařka je přesně to, jak navázat.

Jjala1
28.07.2018 5 z 5

V knize jsem našla návod na zdravé stravování.

bigbabe
10.02.2018 2 z 5

Ze začátku to bylo zajímavé čtení pro někoho, kdo je v tomto "oboru" úplný nováček. Informace o vitamínech, živinách, bílkovinách, ... kalorické tabulky.
Ale, když jsem se dostala k receptům, tak jsem byla trochu v šoku. Vaří se z kečupu (to jsem ani před tím nikdy nejedla), vegety (to už vůbec snad nelze komentovat), majonézy, fazolí z konzervy, ...?
Tak to se myslím stravuji zdravěji a jdu se raději proběhnout, abych shodila ty kila po té, co jsem přestala kouřit. Zlatej Havlíček.

Tho0or
23.02.2017

Už téměř dva měsíce vařím víceméně podle této knihy. Ano 5000 kJ je extrém. Recepty jsou opravdu hodně počeštěné. Jako člověk, který se o vaření zajímá si úplně gurmánskou gastronomii podle téhle knihy neužívám. Některé recepty jsou podle mne vyloženě spatlané. Ale funguje to (-5,5 kg). Člověk po pár dnech (týdnech) přijde na to, jak si přizpůsobit recepty pro sebe.

Saldainis
19.07.2015 2 z 5

V knize se určitě najde pár zdravých receptů, ale moc jich není. Nevím, od kdy je zdravý kečup nebo majonéza (asi mi něco uniklo) a už vůbec ne, od kdy je zdravé smažení. Knihu jsem si koupila, protože jsem chtěla mít pohodlnější hubnutí a vařit si podle již předepsaného jídelníčku, ale po přečtení jsem to ani nezkoušela.

nova8907
03.10.2014 5 z 5

Povedená kniha a úžasné recepty :-)

Modrasek15
22.08.2014 5 z 5

Velmi užitečná kniha. Zajímavé rady a spousta užitečných a vyvážených receptů.

skulenka
03.06.2013 4 z 5

Doporučení, inspirace, spousta receptů nejen pro ty, kteří chtějí či potřebují zhubnout..

maruna
20.05.2013 5 z 5

Tuto knížku jsem si vypůjčila v knihovně, ale tak mě zaujala skvělými recepty, že jsem si ji musela koupit.

Gimli
16.12.2012 4 z 5

Tohle není jenom kniha pro ty, kteří chtějí zhubnout. Domácí krabičková dieta je především sbírka skvělých a hlavně velmi rychlých a jednoduchých receptů od snídaně a svačiny až k večeřím. Navíc obsahuje i rady a doporučení ohledně zdravého stravování.