Dokonalé plány

Dokonalé plány https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361287/mid_dokonale-plany-U4F-361287.png 4 169 30

Ctižádostivá Leslie ví, že pro některé muže je moc to největší afrodiziakum, a Oliver, pohledný guvernér malého jižanského státu, zjistil, že zuřivost odmítnuté ženy je horší než peklo. Oliver chystá strategii k dobytí Bílého domu, ale zhrzená Leslie ho chce donutit, aby litoval, že se vůbec narodil... Jenže i nejdokonaleji připravený plán může svého strůjce strhnout do záhuby.... celý text

Danago
21.08.2017 5 z 5

Knížku jsem četla již před mnoha lety z knihovny a teď s když je znovu vydána jsem neodolala a pořídila jsem si ji. Hned jsem se do ní pustila a přečetla jsem jí jedním dechem.
Vzrušující a napínavý příběh kde se mísí láska, pomsta , nespravedlivá i spravedlivá obvinění.
Oliver připravuje strategii jak se stát americkým prezidentem a odmítutá Leslie spřádá plán na velkou pomstu.
Knížka je úžasně čtivá, akční a napínavá. Konec je naprosto neočekávaným překvapením.

danae1515
01.02.2017 4 z 5

Jak někdo hltá "Bondovky", já hltám "Sheldonovky".V knihovně mám pěkně v řadě kompletní tvorbu Sidneyho. Po této knize jsem sáhla znovu po devatenácti letech. A stejně jako tehdy jsem ji přečetla za dva večery. Sheldon umí psát poutavě, svižně, přehledně, orientujete se v ději, neztrácíte se v postavách. Hvězdička dolů za : plný počet by nebyl fér ve srovnání s pozdější jeho tvorbou, která je bezesporu kvalitnější, vyšperkovanější, vybroušenější, propracovanější. Tuto knihu řadím k těm středně zdařilým, ale i přes to je dost dobrá.

Terry11
28.01.2017 3 z 5

Asi od pulky příběhu jsem si připravovala, jak napíšu, jak je pritazene za vlasy, že by se takhle choval prezident jakekoli civilizovane republiky, že by mu to těžko všechno procházelo, takže mi konec knihy vzal vítr z plachet. Ale i tak byl příběh příliš vykonstruovany, zvrat tak nenadaly a nektere postavy negativní, že jsem celou dobu stala jakoby nad vyprávěním a nemohla se do něj plne ponořit.

jasnyj
28.12.2016 4 z 5

První kniha od tohoto autora. Zpočátku pomalejší rozjezd (už jsem chtěl knihu odložit). Posléze se děj rozběhl z části politickými intriky, z části detektivní zápletkou k jistojistému odhalení: jenže všechno je jinak...

Mruskulka
17.11.2016 4 z 5

Opět mě autor nezklamal. Dokonce knihu napsal tak, že jsem jednu chvíli fandila hlavní ženské postavě, za chvíli opět mužské. Nakonec opět překvapivá zápletka na konci :)

Leskodka
25.10.2015 5 z 5

Napínavé, čtivé. Přečteno za jeden den.

Ivetaa
20.07.2015 1 z 5

Autor sice známý, ale zrovna poutavý příběh nenapsal.

Alíček13
08.05.2015 5 z 5

Čteno jedním dechem, stejně jako všechny knihy tohoto autora

skulenka
20.07.2012 3 z 5

Tematicky není tato kniha můj šálek čaje, ale ke konci se z knihy vyvinula detektivka, což už bylo pro mě lepší. V knize je částečně dobře popsáno zákulisí politiky a život vysoce postavených zákonodárců. Od autora je to první kniha, kterou jsem četla a od ostatních se liší formou vyprávění - zcela výstižné krátké odstavce, žádné dlouhé proslovy, popisy, avšak vše dobře a dostatečně vystihnuté.

Jack Bauer
24.01.2012 5 z 5

Další naprosto skvělá sheldonovka. 100% jako všechny jeho knihy.