Dokonalá harmonie

Dokonalá harmonie https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489080/bmid_dokonala-harmonie-yzW-489080.png 4 245 245

Firma Harmonie vyrábí žádané bylinné přípravky dle dávných rodinných receptur. Nyní však po požití výrobků zemřeli tři lidé, navíc je zřejmé, že jed byl do produktů přidán dříve, než opustily továrnu. Majitelce firmy Charlottě nezbývá, než se společně s bývalým přítelem, expertem v oboru bezpečnostních systémů, ponořit do hlubin virtuálního světa i vlastní minulosti, aby odhalila pravdu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Perfect Harmony , 1998

Lenik51
24.04.2016

Poutavá knížka, moc mě zaujala. Zajímavé líčení současnosti a minulosti. Zvláštní a nečekané ukončení příběhu.

Danulka-21
07.01.2016 5 z 5

Původně jsem jí začala číst v rámci výzvy jako knihu začínající na stejné počáteční písmeno jako moje jméno,ale nakonec jsem ji stihla přečíst asi za 9 hodin (začala jsem v 17:00 odpoledne a skončila ve 2:00 ráno), tak teď nevím, kam jí zařadit :). Myslím, že to vypovídá o tom, jak se mi líbila.

niknikita
21.04.2015 3 z 5

Jak podotkla amysa "odpouštění rodinných propletenců" je tentokrát na místě, ale bylo jich mnohem víc než jsem dokázala snést. Asi proto se mi v tomto příběhu moc nezalíbilo a přitom mám autorčiny knihy ráda.

LéňaM
26.11.2014 5 z 5

Trošku jiné téma, než jsem zvyklá u této autorky, ale je čtivá, pěkná. Mě se kniha moc líbila

amysa
14.09.2014 4 z 5

Četla jsem od autorky už více knih a tak jsem již zvyklá na prolínání dvou linií příběhu - minulosti a současnosti, které se na úplném konci knížky překvapivě propojí... Tato mi sedla velice pěkně, je opravdu čtivá, napínavá a ani kapka té romantiky zde nechybí, zkrátka mě zcela nečekaně překvapila a užila jsem si jí. Souhlasím ale i s komentářem, že ten závěr už byl i na mě trošku zbytečně přetažený, proto nedám maximální počet hvězdiček, ale myslím si, že i ty 4 jsou zasloužené a klidně mohu doporučit dál.
Věřím, že autorce ty zamotané rodinné propletence přeci jen nakonec odpustíte:-)

ElenaK
17.04.2014

Od této autorky jsem už četla více knížek, tato se mi líbila asi nejvíc, moc čtivá, svižná, podařená. Můžu jen doporučit, stojí za to.

Hřibče
10.06.2013 5 z 5

První kniha, kterou jsem od Barbary četla a už tehdy jsem věděla, že nebude poslední. :) Velmi čtivé, doporučuji! :)

Michaela91
07.05.2013 3 z 5

Mám raději jiný typ příběhů ale nebyla vůbec špatná.

kika 13
20.01.2013 4 z 5

Pěkná knížka tato autorka píše čtivé romány.

Vojslava
26.02.2012 4 z 5

Kdyby nebylo toho překombinovaného závěru, kdy babička je matka a nevlastní bratr je synovec (což trochu připomíná Járu Cimrmana), dala bych knize klidně pět hvězdiček. Jinak se mi četla moc pěkně!

malen
01.09.2011 5 z 5

Trochu jiná, než jsem od ní zvyklá, ale moc pěkné čtení !!

katynais
28.02.2011 5 z 5

Bránila jsem se Woodove, ale je to dobrá spisovatelka. Nepíše klasické romány, ale je tam i zápletka a tato kniha se mi moc líbila

Barbara Wood
americká, 1947