Pravidla touhy

Pravidla touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397196/bmid_pravidla-touhy-yvY-397196.jpg 4 395 74

Dohazovači s.r.o. série

< 2. díl

Pravidlo dohazovačů č. 2: Nikdy mu nedávej najevo, jak moc ho chceš. Lex nenávidí Gabi. Gabi nenávidí Lexe. A teď spolu musejí přežít několik týdnů. Lex má Gabi naučit, jak se stát novou dohazovačkou, a pak už od ní bude mít pokoj. Jenže teď když spolu musí pracovat, hádají se pořád častěji… a ještě víc to mezi nimi jiskří. Lex sám netuší, jestli by ji radši uškrtil, nebo si to s ní rozdal na nejbližším stole. Gabi má ovšem tajemství, které skrývá nejenom před svým nejlepším kamarádem Ianem, ale i před svým úhlavním nepřítelem Lexem. Brzy však pochopí, že Lex není takový zmetek, za jakého ho vždycky považovala… a začíná pro ni znamenat mnohem víc.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Matchmaker's Replacement , 2016

luzajickova
23.09.2019 5 z 5

Knížka mě bavila stejně jako první díl♥
Lexe sem si zamilovala stejně jako v prvním díle Iana♥
Dohazovači S.R.O. byl velice dobrý nápad takovou knihu sem ještě NIKDY nečetla..
Lex jak se furt hádal s Gabi mě strašně bavilo celkově ten jejich vztah mě bavil :)
Oddechova a zabavna kniha můžu DOPORUČIT!♥
..... RACHEL VAN DYKEN je opravdu skvělá spisovatelka její styl psaní mě zaujal a četl se opravdu rychle a příjemně kéž by těch knih bylo více přeložených ....

Petra38
23.09.2019 4 z 5

Pomerne zabavna knizka, Lexe jsem si zamilovala, namachrovana slupka ale vnitrek? Skvely kamos, spolehlivy partak,inteligentni pracant a ocividne vytrenovany milenec:-) Gabi ho doplnuje skvele. Co vic si prat:-) pokud nechci nic narocnyho ,tohle je naprosto vyhovujici :-)

alzbeta4340
21.09.2019 5 z 5

Lepší než první díl. Červená knihovna pro mladší čtenářky v té nejryzejší podobě. K vyčištění hlavy ideální.
Hodnoceno v rámci žánru.

AliceTief
21.09.2019 5 z 5

Možná se mi líbil druhý díl víc než první, každopádně jsem ráda za Happy End!!=) pěkné počteníčko

prcek19
06.09.2019 4 z 5

Tento díl mě bavil daleko více než první..kniha přečtená za jeden den a na konci mi bylo líto, že už končí..i když každýmu dojde, jak to dopadne, tak se mi moc líbilo napětí mezi Lexem a Gabi..rozhodně doporučuji

medvídě
31.08.2019 5 z 5

Hašteření a hra na kočku a na myš. Jinými slovy Tom & Jerry pro dospělé :) Ale jinak to bylo fajn počtení, u kterého jsem se i zasmála. Sice závěr byl takový zrychlený a pokračování další knihou by nemělo smysl, ale i tak k odpočinku doporučuji.
PS. Hlavně bych se už mohla podívat na tu filmovou verzi 1. dílu :)

JitulHa
07.08.2019 3 z 5

Po prvním díle, jsem se ihned musela pustit do dílu druhého, a vzhledem k tomu, že zde tvořili pár Gabi s Lexem, jsem se fakt těšila. Nicméně musím říct, že mě to nakonec docela zklamalo. Příběh se nijak více nerozvíjel, prakticky se točil pouze kolem toho, že Lex chce Gabi a ta zase jeho, avšak místo toho, aby se vymáčkli se pořád jen špičkovali. A když už se po xté častovali těmi stejnými narážkami např. "Lex je padouch", začínalo to být vážně, ale vážně dost únavné. Navíc celá ta Gabina situace a všechno to našlapování kolem Iana, aby se nic nedozvěděl, bylo až příliš přitažené za vlasy. Zkrátka pro mě tahle dvojice ztratila jiskru, která mezi nimi byla patrná v předchozí části, bohužel.

Nuttelka
05.08.2019 5 z 5

Lex "Luthor", to je prostě číslo a s Gabi tvoří super pár, při jejich slovních přestřelkách jsem si připadala jak na tenisu :-))) Občas si myslím, že to bylo dost vyhrocené, ale jak se říká: nenávist a láska, to dělí od sebe jen malý krůček, i když zde to byla nenávist jen předstíraná... Jako oddechovku vřele doporučuji, bavila jsem se :-)

malazluta
26.07.2019 4 z 5

Dialogy a střety Gabi a Lexe mě neskutečně bavily už v prvním díle "Dohažovačů" a tak jsem se na jejich příběh opravdu těšila. Tato kniha mě vůbec nezklamala a je, podle mě, o kus lepší, než první díl.

Maruš.D
22.07.2019 5 z 5

Za mě lepší díl jak jednička. Tahle dvojice mě prostě více bavila :D super příběh, super napětí, super konec. Určitě se ke knize někdy vrátím :-))

Majuš333
21.07.2019 5 z 5

Skvelé ako prvý diel :)
Dúfam, že Baronet nesklame a vydá aj nadväzujúcu sériu o Ianovej sestre :)

andrea4865
19.07.2019 3 z 5

Kniha mě bavila,nebyl to žadný zázrak,hašteření mezi hlavními hrdiny bylo zabavne.konec byl předvidatelny,pro mě to byla pruměrná kniha na oddych.

misak94
16.07.2019 5 z 5

Wow, k tomuhle nemám slov. Byla to zase jízda. Přečteno v podstatě nepřetržitě až jsem si říkala, že to ani možné není. Nemohla jsem se odtrhnout. První díl byl báječný ale tenhle to zvedl ještě o laťku výš. Mrzí mě jediná věc, a to že nebylo více prostoru věnováno informacím z Lexovi minulosti. Jinak díl byl nabitý napětím, humorem a jiskřením.
Jsem absolutně spokojená a lepší hodnocení dát ani nemohu :)

keiko33
14.07.2019 5 z 5

Tento diel bol ovela lepsi, ako prvy. Gabi a Lex si boli v hadkach rovnocenni. Tie ich dotahohovacky ma bavili.

bosorka382
13.07.2019 4 z 5

Prvy diel som ani nedocitala,ale tento sa mi pacil,hlavny hrdina bol vtipny sympatak.

wotana
09.07.2019 4 z 5

Přečtená jedním dechem, ale malinko slabší než první díl.

Kiwicatko
06.07.2019 3 z 5

Tak ja byla trochu zklamana. Cekala jsem vic. O dost vic od Lexe i Gabi. Oba pro me meli daleko vetsi naboj v predchozim dile a to tam byly o nich jen zminky.

Julie365
05.07.2019

Naprostá dokonalost ♥ až mě mrzí že jsem přečetla tak moc rychle.....

happy19
03.07.2019 4 z 5

Vtipné,svižné počtení!Bavilo mě"slovní"pošťuchování Lexe a Gabs;-))))..
Kávu jsem si osladila milým epilogem:-*

Schalli
30.06.2019 4 z 5

Hezky napsané. Příjemná oddechovka.

erotika romance

Rachel Van Dyken