Dobrodruzi pěti moří

Dobrodruzi pěti moří https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50847/dobrodruzi-peti-mori-50847.jpg 4 13 6

Autor v 10 příbězích oživuje dávné hitsorie drsných vládců moří, desperátů a lupičů, historie jejich lásek, odvážných kousků, i jejich pohnutých konců.

heavy66
14.04.2024 5 z 5

Tuhle knihu mám rád už hodně dlouho. Dobrodružné vyprávění o legendárních námořních lupičích se mi jako klukovi moc líbilo. Slavná jména Drake, Morgan, Lolonois nebo Anne Bonney reprezentovala krvavou historii pirátství mnohem lépe než popcornový Jack Sparrow s podmalovanýma očima.

vvikingg
03.06.2022 3 z 5

některé povídky dobře napsané i záživné čtení, někeré nezaujali ani jsem povídku nedočetl a zkusil další , dobré by se dali vybrat tak 3-4

daudurhundur
17.02.2022 1 z 5

Tématem netypická "magnetka". Bohužel napsaná nezáživně, těžkopádně... jako by to byl spíš nepovedený překlad (a navíc hrubě krácený?) z cizích zdrojů.

palka452
04.09.2021 5 z 5

Velmi sympatická kniha

topi80
18.05.2021 1 z 5

Mořeplavecké knihy jsem četl vždy velmi rád, tato mi však připadala dost těžkopádná a po třech kapitolách mě přestala bavit.

Richie1
26.11.2016 3 z 5

Zajímavým, skoro až pohádkovým stylem vyprávěné příběhy pirátů ze všech koutů světových moří. Kdysi v mládí se mi to velmi líbilo, teď v dospělosti jsem už střízlivější hodnotitel. 60%

Kniha Dobrodruzi pěti moří je v