Dobrá zpráva pro špatné lidi

Dobrá zpráva pro špatné lidi https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116179/dobra-zprava-pro-spatne-lidi-116179.jpg 4 1 1

Zvěst, kterou kniha s názvem „Dobrá zpráva pro špatné lidi" přináší, není vtip a nejedná se ani o suchou křesťanskou pubikaci. Jde o vážnou teologii evangelia. Jistě, mohl bych ji nazvat probuzeneckou teologií, protože jsem ji poznal, když jsem se před lety setkal s probuzením. V pěti slovech názvu této knihy je shrnuto celé poselství probuzení, poselství milosti. ... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Návrat domů

Good News for Bad People , 1989

Hebrey
22.11.2020 4 z 5

Žel jsem knihu nakonec spíš prolisotvala. Téma i pojetí toho, co chce autor říci, jsou velice dobré a myslím, že je to věc, kterou potřebuje hodně lidí slyšet. Problém je nešvar některých anglofonních autorů křesťanské literatury, který se naneštěstí objevuje i v této knize, a to je sklon často přeskakovat z jedné myšlenky na druhou a používání zdlouhavých až nepřehledných souvětí, což ještě mnohdy završí nekvalitní překlad. Díky tomu přestane být text srozumítelný.

Bůh a člověk duchovní život hříchy konvertité odpuštění, odpouštění milosrdenství

Roy Hession
anglická, 1908 - 1992
2009  80%Dobrá zpráva pro špatné lidi
2004  80%Kalvárie, nebo Sinaj?
2000  100%Křížová cesta
1982  0%Cesta kříže

Kniha Dobrá zpráva pro špatné lidi je v