Do středu Země

kniha od:


Koupit

Nevyčerpatelně vynalézavý romanopisec vypráví o třech odvážlivcích, německém profesoru mineralogie, jeho mladém synovci a islandském lovci, kteří na Islandu sestoupili na dno kráteru sopky a podnikli odtud krajně odvážnou, na dobrodružství a překvapení bohatou cestu do nitra Země.

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459819/big_do-stredu-zeme-Ev1-459819.jpg 4.21019
Žánr:
Literatura světová, Romány, Sci-fi

Vydáno: , Návrat
Originální název:

Voyage au centre de la Terre, 1864


více info...
Nahrávám...

Komentáře (125)

Kniha Do středu Země

Eeper242
20. června

Dobrá kniha, a fakt fascinujúca. Všetkým, ktorý čítajú knihy túto knihu vrelo doporučujem, najme keď majú radi spisovateľa J. Verna :)

vernem1850
16. června

DALŠÍ KLASIKA A SKVĚLÝ ROMÁN O DOBRODRUŽNÉ CESTĚ DO STŘEDU ZEMĚ !


knihomolkaMist
28. května

Od Vernea jsem si chtěla už dlouho něco přečíst a tohle jsem uviděla v knihovně. A bylo to fakt dobré! Zajímavý děj, který mě okamžitě přenesl zpět do dětství! A ty ilustrace? Krása! :)

Čmeláček
27. května

Zajímavá výprava do středu země podle Julese Verna :). Výborná kniha.

PPardinio
16. května

Vyprávění o hledaní cesty do středu Země v podání tří rozdílných dobrodruhů. Námět je to na dobu vzniku opravdu dechberoucí. Užíval jsme si popis putování Islandem, sestupování do jícnu sopky a vykreslení hlubin, které zajímavě přešly do světa podzemního moře. Zde bylo vyprávění z pohledu zajímavosti na vrcholu. Bohužel závěr příběhu mi přišel trochu nedotažený, ale i tak nadprůměrné dílo z pera J.Vernea.

Jellus
28. března

Takova krasna "fantasblbustka" na tisickrat spatne zfilmovana. Je to kratke cteni na jedno odpoledne.

Majto
26. března

Prvý kontakt s tvorbou autora bol pred cca 40-imi rokmi práve s touto knihou. Vtedy som ju zhltol a následne prehrabal knižnice celej rodiny, aj obecné, aby som sa dostal k ďalším titulom.
Keď som ju čítal dnes, viac som už vnímal rôzne nedostatky (pomalý rozbeh, zopár nepresností, extrémne rýchle ukončenie), no aj tak som viac-menej spokojný a dokážem pochopiť nadšenie čitateľov aj v súčasnosti.

Balthazar
11. března

Klasika

1