Dívka ze země Venku 12

Dívka ze země Venku 12 https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531891/bmid_divka-ze-zeme-venku-dear-65c7d67f4aac5.jpg 4 14 2

Dívka ze země Venku série

< 12. díl

Krušná cesta, po níž Šiva a pan Učitel kráčeli, byla sice nevyhnutelně smutná, ale ne všechny jejich společné chvilky byly naplněny obavami. Některé dny v sobě skrývaly tichou, třpytivou radost. Dny plné slunečního svitu a svěžího vánku, kdy se nedělo nic podstatného. Dny, které zůstaly všem skryty... až doteď. Toto je bonusový příběh dvou, dívky a bytosti, chycených v hluboké průrvě, která odděluje noc a den.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Gate

とつくにの少女

Guarnere
21.04.2024 5 z 5

Krásné střípky ze společně strávených chvil, ve kterých se vyjímečně nemuseli ničeho obávat. V minipříbězích je zachycena něha a láska, která me na této sérii tolik hřála u srdce. Nedozvíte se nic podstatného, ale přesto máte pocit, že toho o nich opět víte o hodně víc.

foxi_ii
08.04.2024 5 z 5

Vzpomínky to byly moc krásný a moci se zase ponořit do onoho příběhu bylo taaaak ACH!! Čekala jsem tedy napřed, že se třeba něco dozvím: ..a jak to bylo dál no pořádně pozorujte a “čtěte mezi řádky!
Jsem moc ráda, že tu kniha (cz)vyšla Xoxo

Kniha Dívka ze země Venku 12 je v