Dívka ve vlaku

Dívka ve vlaku https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262619/bmid_divka-ve-vlaku-IOv-262619.jpg 4 9367 2273

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Girl on the Train , 2015

Mišák240
29.09.2022 4 z 5

Příběh vypráví tři ženy, kniha byla čtivá a i filmové zpracování se mi líbilo.

Haloon
25.09.2022 5 z 5

Originální krimi, jak příjemně dokáže překvapit… Samo sebou to není známka úspěchu, ale tady přidám svůj dojem, že atmosféra záhadna mě špendlila ke knize a nutila otáčet stranami, až jsem si málem pořádně neužil dovolenou. Vcítit se do postav bylo snadné a ano, dílo je spíše pro ženy, ale pokud žena nejste, nemyslím že si kvůli tomu budete při čtení rvát vlasy.

martinaandulka
24.09.2022 5 z 5

Připomněla jsem si prvotinu paní spisovatelky,která za mě se povedla,když jsem jí četla poprvé tak jsem byla z konce překvapená.

Nofar197
20.09.2022 5 z 5

Naprosto fenomenální.

simcat13
12.09.2022 3 z 5

Ze začátku se příběh táhnul, ale od poloviny knížky se to začalo rozjíždět. Vytvořila jsem si svojí teorii, která ovšem byla mimo a konec jsem teda nečekala. Hlavní postavy mě štvaly. Občas jsem fandila Rachel, pak mě zklamala a pořád dokolečka. Ke knížce se už nevrátím. Dala bych jí 3,5⭐️

evask
08.09.2022 5 z 5

Mně se to líbilo. Rachel jsem fandila.

attila1
30.08.2022 4 z 5

Povedena detektivka. Líbilo se mi i jako film.

Janizoun
26.08.2022 4 z 5

Kniha je čtivá, zajímavá, plná zvratů a rozhodně aspoň pro mě, nebyla nudná a je spíše určena pro ženy, to je můj názor :-) Mám k ní také trochu své výhrady, vadilo mi stále připomínání, že hlavní hrdinka je alkoholička..., ale nakonec dávám čtyři hvězdičky a s klidným srdcem jí můžu i doporučit, za počteníčko stojí :-)

Kater1ena1
17.08.2022 2 z 5

zacatek trochu vleklejsi, ale konec to vyndahradil... znovu bych po ni urcite nesahla

J.Clouseau
16.08.2022 5 z 5

Na to, že je to autorčin debut, tak to vlastně vůbec není špatné. Jen jediné co bych vytkla je to, že autorka v téměř každé kapitole musela připomínat, že je Rachel alkoholička, a navíc měla autorka potřebu neustále připomínat kolik alkoholu už Rachel za den vypila. Chvílemi mě tyhle informace neskutečně otravovaly. Jinak ale musím říct, že se mi kniha četla dobře a byla hodně napínavá.

haro563
15.08.2022 4 z 5

Je to dobrá knížka, ke které se asi nebudete ale vracet. Napínavá, zajímavá, překvapivé zvraty. Pokud znáte Londýn (s příměstským dojížděním), bude vám blízká. Mně se líbila mnohem víc, než film.

Lioncz24
09.08.2022 4 z 5

Tato kniha je psycho. Je to čtivé a napínavé. Příběh je zajímavý. Takový čtyřúhelníkv Jess a Jason alias Megan a Scott, Rachel Anna a Tom. Román pro všechny kdo mají rádi drama

Make20
14.07.2022 4 z 5

Příběh byl velmi napínavý. Sice ne od začátku, chvíli mi trvalo, než jsem se začetla a než konečně vznikla nějaká zápletka. Hlavní postavy mi byli nesympatické a říkala jsem si, proč se chovají tak hloupě. Knížka byla čtivá a proto dávám plný počet hvězdiček. Rozhodně to je nejlepší kniha od této autorky.

lucisa.n
06.07.2022 3 z 5

Knihu jsem hrozně dlouho odkládala, ležela mi doma snad pět let. A že by to za to stálo? Úplně ne. První dvě třetiny knihy jsou fakt nudné, ta poslední ho trochu vylepšila. Ale celkově se mi nějakého nadšení nedostalo. Všechny postavy jsou divné, nesympatické. Finální rozuzlení těžko uvěřitelné.

FrantisekKolar
03.07.2022 1 z 5

Hrozně slabé. Vlastně nerozumím, jak se to mohlo stát světovým fenoménem. Je to prázdné a zvláštně rozvláčné. Bohužel. Možná jsem jen nebyl zasažen.

Ossobuco_TU
27.06.2022 3 z 5

Stojí za přečtení, autorce se daří napsat velice nepříjemné, protivné postavy, které nebudete mít rádi. Umí vzbudit emoce. Toto jí jde více než příběh samotný, ale na cestu nejen vlakem je to fajn kniha.

Etincelle
11.06.2022 2 z 5

Knihu jsem četla hlavně kvůli tomu, že jsem ji sehnala ve francouzštině a vzhledem k jednoduchosti textu se mi četla dobře. Příběh je napínavý, ikdyž moje sympatie hrdinka alkoholička vůbec nezískala, vlastně ani další postavy...Úplně to není můj oblíbený žánr.

Alisa1980
08.06.2022 3 z 5

Kniha se mi moc líbila. Četla se moc dobře. Napínavé.... Palec nahoru.

Kate3003
07.06.2022 3 z 5

Kniha se mi vlastně četla celkem dobře, ale veškeré ženské hrdinky mi přišli naprosto příšerné. Né že by je autorka špatně napsala to ne, všechny byli hezky vykresleny a v průběhu děje se vyvíjely, ale povahově to byli fakt … no nevím jaké použít slušné slovo … v duchu jsem si pořád říkala jak proboha můžou něco takového udělat a jak se tam mohlo takových postav vecpat víc. Příběh jako takový byl napínavý a i přesto že jsem měla podezření kdo by mohl mít tu spoušť na svědomí tak jsem si dlouho nebyla jistá. Autorka využila každý moment aby přehodila vinu jiným směrem. Takže když to shrnu jedná se o napínavý příběh s hrdinkami které vás budou vytáčet . Asi se podívám na film jestli i tam je to takové .

andrea0221
06.06.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, četlo se to dobře, mělo to spád a i ráda jsem pak koukla na film.