Mačací gén

Prinášame vám vynikajúci román populárneho autora Thomasa Brezinu o výnimočnom dievčati s nevšednými schopnosťami. Katie práve oslavuje svoje pätnáste narodeniny a spočiatku je všetko tak, ako má byť. Zrazu sa však objaví čudesný balíček, ktorý zmení Katin život. Rodičia, údajne už osem rokov mŕtvi, posielajú Katie varovanie: „Si iná ako ostatní! Taká iná, že to musíš skrývať!“ Keď sa na ostrove stane zločin a nad vchodovými dverami Katinej rodiny sa objaví červený nápis Vrahovia!, nastane čas, aby začala Katie využívať svoje neobyčajné schopnosti, o ktorých dovtedy ani len netušila....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/278461/macaci-gen-EMb-278461.PNG 4304

Dívčí tajemství (1.)

Katie Cat (2006)

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

klara4057

Super napínavá kniha

Kika28
25.12.2017

Knížka je skvělá a odpočinková .

Miškonaut
05.12.2017

Kniha je skvělá a dobře se čte .

eliza_479
11.11.2017

Velmi dobrá knížka ,spíš pro dívky . Čte se hezky je hezky zpracovaná .Je jednou z mích oblíbených :)

Kočičídívka10
02.11.2017

Krásná knížka jenom hodně smutná...Jinak doporučuji všem !

možnámoudrážena
15.09.2017

Velmi pěkné odychové čtení. Pro mladší dívky trhák. :D

TeriVy
22.08.2017

Knížka mě ze začátku vůbec nebavila, ale pak se to nějak rozjelo a bylo to napínavé. Ten konec se povedl, ale byl smutný ... Doporučuju!

Věrka256
26.07.2017

Dobrá kniha. Doporučuju

Dandy1
24.07.2017

Tohle je opravdu pro mládež. Námět dobrý, ale zpracování povrchní.

Calla2002
06.07.2017

Asi do půlky knihy to byla strašná nuda ale pak se to začalo rozjíždět a já jsem si Katie docela oblíbyla těším se na další díl ;-)

Ladyok
08.06.2017

Na konci jsem brečela, ale jinak to byla úžasná kniha

Vikos
04.06.2017

Krásný, napínavý a trochu smutný příběh.. moc se mi líbil

dancadragneel
07.03.2017

Krásná dívčí kniha jejiž konec asi předvídal každý kdo knihu četl. Rozhodně doporučuji pokud si potřebujete odpočinout od složité četby. Je to rozhodně výborná kniha.

Tofinka
18.02.2017

Skvělá kniha! No... co víc k tomu napsat.
Prostě krásná čtivá knížka od nadaného autora.

Markét123
24.12.2016

Zezačátku jsem nevěděla,zda mám knihu dál číst,ale jsem ráda,že jsem nepřestala.Hezké čtení :)

MotorkaN
11.12.2016

Četla jsem jako malá, ale pamatuji si, že to byla skvělá kniha...

Peanut
03.08.2016

Co víc říct než... WOW!!!

SeverusSnape
17.05.2016

Skvělí příběh ,jako vždy z pera tohoto nadaného autora.Originalní námět a zápletka .Vcucne Vás to do deje a už Vás nepustí .
Ten konec :'( chudák Roy a babča

alwa
26.02.2016

Kniha se mi libila. Dobry, originalni napad, kriminalni zapletka, smutny a zaroven stastny konec-hezke.

Mixxa
23.02.2016odpad!

Knížka se mi nelíbila hlavně podle toho nápisu na přebalu: "Katie žije po smrti svých rodičů...". Přesto jsem se přemohla a zkusila si jí přečíst. Ale prostě se mi nelíbila. Nesedlo mi to. Za sebe musím říct, že tohle 'dílo' bylo snad to nejhorší, co jsem od Thomase Breziny četla. No, vlastně jsem to ani nedočetla, protože mě knížka natolik nudila, že jsem se ji rozhodla hned druhý den odnést zpátky do knihovny (výhoda toho, že jsem si ji nekoupila).

Viky007
28.01.2016

No jo, už si to moc dobře nepamatuji. Vím jen to, že kniha byla neobyčejně čtivá a napínavá. Myslím, že autorovy knihy jsou bezvadné, rozhodně si chci časem přečíst i jeho další tvorbu, přestože píše hlavně pro děti. Alespoň si u toho odpočinu :-).

Ida7
07.12.2015

agi-a2980
Plně souhlasím tato kniha není nic moc asi vás bude bavit ale kuproti ostetním dílmů(doporučuji!!!!) není kniha nic moc

terez83
21.11.2015

Krásná knížka s velmi originálním příběhem, vřele doporučuji :)

Barat
02.06.2015

Opravdu krásná kniha, kterou by jste si neměli nechat ujít. Má originální příběh a styl, kterým je celá kniha napsaná, je prostě ohromující. Jakmile se začtete, kniha vás nepustí. Doporučuji i ještě povedenější druhý díl, který se sice mohl vmáčknout do prvního, ale ne každý by takovou bychli zvládl přečíst. Klobouk dolů, Brezina i tentokrát nezklamal.

čtenářka13
14.05.2015

Tahle knížka je prostě boží!!!!Thomas Brezina je můj oblíbený spisovatel a ještě mě nezklamal.Znám ho asi měsíc ale miluju jeho knížky!! Určitě doporučuju číst i Modrou krev)jiný název princezna Viktorie) a Dotek Anděla.Víc knížek sem zatím neměla tu čest přečíst

Martinka15
06.03.2015

Četla jsem ji před pár lety. Je skvělá. Od Thomase Breziny dále rozhodně doporučuji Dotek anděla.

Inýk
12.01.2015

Ze zacatku jsem si myslela ze to nebude nic moc. Ale ted to ctu a je to bozi. Je to dost napinavi!!! ;D

Raven_Black
16.12.2014

Knihu jsem četla tak před 2 roky a určitě si ji někdy přečtu znova. Četla jsem prvně Nový začátek a pak až tenhle, ale přesto je kniha úžasná se skvělým příběhem :D

CraWer
13.12.2014

Má to svoje výtky, ale líbilo se mi to. Je to takové příjemné oddychové čtení, ale jelikož je styl psaní dětský a autor pracuje s "ostřejšími" frázemi, možná je to na mladší děti příliš nevhodné.

60%

Always a reader
06.11.2014

Velice pěkná knížka. Některé pasáže sice malinko nudnější, ale za to ty ostatní velice poutavé. :)