Dítě Bridget Jonesové ekniha

Trhlá a romantická Bridget je zpět! Navíc už dospěla do věku, kdy má poslední šanci otěhotnět. A to by nebyla Bridget, kdyby se jí to nepodařilo! I když všechno neproběhne úplně tak, jak si představovala... Vyslechne si bizarní rady od opilých individuí a „zasloužilých“ matek, zazmatkuje při ultrazvuku či na předporodním kurzu. Stále si hlídá váhu, víno konzumuje s rozumem a mezitím si klade tu nepříjemně trapnou otázku: „Kdo je sakra otec?“...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/321802/dite-bridget-jonesove-xwa-321802.jpg 3.6235

Bridget Jones (4.)

Vydáno: (ekniha), XYZ (ČR)

Kniha Dítě Bridget Jonesové

martiline

Přečteno za pouhý den. Musím přiznat, že film se mi moc líbil, celé kino řičelo smíchy, ale ta kniha ... nevím, nevím. Přitom než jsem viděla první díl Deník Bridget Jonesové, četla jsem knihu a zdála se mi skvělá ... ale to už je hodně dávno. :-)

liana 12

No, nevím. Přijde mi, že Bridget mi sedí hlavně ve filmech. Kniha se četla sama. Na to, že vůbec nečtu jsem ji zhltla během jednoho uspání dítěte to, ale nemění nic na tom, že mě lehce zklamala. Možná, ale přeci jen dám šanci i dalším dílům, třeba to byla jen špatná volba.

evismaior

70% - První dva filmy s Bridget Jonesovou jsou pro mě vždy vítanou oddychovkou a líbilo se mi vcelku i pokračování, které šlo do kin ve stejném roce (2016), kdy vyšla tato kniha. A nějak z toho nejsem moudrá - časově navazující kniha, kde už je Mark Darcy po smrti, vyšla již v roce 2014, takže tenhle těhotenský díl působí spíš jako dodatečná snaha autorky dopsat mezičlánek příběhu, který mezitím šel do kina, resp. napsat ho tak, jak by asi vypadal i film, kdyby v něm neodmítl hrát Hugh Grant. Na jednu stranu se mi postava představovaná Patrickem Dempseym hodně zamlouvala, na druhou stranu teď, po přečtení knihy, bych přece jen byla raději, kdyby i ve filmu zůstalo u osvědčených protihráčů Darcy vs. Cleaver. Jinak byl děj v podstatě totožný a to mi asi nejvíc vadilo - knihu jsem měla přečtenou za dvě hodiny, tedy za stejnou dobu, jako trval film - a ono to tak odpovídalo, protože to opravdu mělo spíš formát převyprávěného scénáře než plnohodnotné knihy, od které přece jen očekávám mnohem větší košatost příběhu a v případě Bridget Jonesové i spoustu vtípků, které se do filmu nevešly.

Péťa1950
23.09.2018

Další knížky s Bridget už nebudu zkoušet. Dvě byly až moc. Podle některých komentářů kladné hodnocení, já tam nenašla ani ten humor.

kytikyti
17.09.2018

Byl to docela brak, takova kniha na odlehčení, opravdu nenáročná. Děj docela katastrofa, ale alespon to bylo pozitivní. Poslouchala jsem audio, z pokusů imitovat opilého mi drnčela hlava.

Julinka679
21.06.2018

Opět skvělý díl. Po přečtení chápu proč je vydán jako 4. díl i když je dějově 3.
Tady snad není co víc říct (vše již bylo zmíněno u předchozích dílů). Při čtení jsem se hodně bavila, bylo to vtipné, klasicky ztřeštěné a super! :-)
Už od prvního dílu mi bylo jasné s kým Bridget skončí i když celou dobu spolu Daniel a Mark soupeřili takovým způsobem, že si ji občas nezasloužil ani jeden! :D
Jen mě mrzí, že už je konec a Bridget už nic nenatropí :-/ Klidně bych brala ještě jeden díl! :-) :D
Je to skvělá série, naprosto doporučuji! :-)

Naroni
11.06.2018

Kniha mě nudila. Nedočetla jsem.

mynonka
03.04.2018

Přiznávám, že tato Bridget je moje "první". Předchozí díly jsem viděla pouze zfilmované, proto nemohu srovnávat. Avšak kniha se mi četla hrozně dobře. Bridget je pořád stejně prdlá a zároveň jí v mnoha věcech rozumím a chovám se obdobně střeleně. Díky stylu psaní deníkovým způsobem děj utíká rychle a zbytečně vás nenudí, což je super, protože knihu neodkládáte. Taky už si nepamatuju, kdy jsem se naposledy takhle smála u čtení...možná u Saturnina. Takže za mě super oddechovka.