Dítě Bridget Jonesové

Dítě Bridget Jonesové https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321802/bmid_dite-bridget-jonesove-xwa-321802.jpg 4 368 105

Bridget Jones série

< 4. díl

Trhlá a romantická Bridget je zpět! Navíc už dospěla do věku, kdy má poslední šanci otěhotnět. A to by nebyla Bridget, kdyby se jí to nepodařilo! I když všechno neproběhne úplně tak, jak si představovala... Vyslechne si bizarní rady od opilých individuí a „zasloužilých“ matek, zazmatkuje při ultrazvuku či na předporodním kurzu. Stále si hlídá váhu, víno konzumuje s rozumem a mezitím si klade tu nepříjemně trapnou otázku: „Kdo je sakra otec?“... celý text

Stanas513
Stanas513
09.03.2024 3 z 5

Víc než inteligentní, mi Bridget připadá jako naivka. Ale při svém věku už by mohla mít víc rozumu... No, na pobavení je to knížka tak akorát. Někdy k smíchu, někdy k pláči. Přečetla jsem ji během dvou dnů.

Kessetra
Kessetra
12.01.2024 4 z 5

Pro mě svižná vtipná knížka, kterou jsem si užila. Předchozí knížky jsem nečetla, takže s tím nemůžu porovnat. S filmem je děj v zásadě podobný, i když musím souhlasit s jinými, že film je lepší a jeho zpracování vtipnější, třeba taková doktorka Rawlingsová je ve filmu boží :)

PinkBunny
PinkBunny
11.01.2024 4 z 5

Oddychová beletrie z prostředí Británie let minulých. Za mně fajn.
Je to úplně jiné než film. Trochu depresivní, ale tím realističtější. doporučuji.
Slyšeno jako audiokniha.

Petra-Nela
Petra-Nela
06.01.2024 2 z 5

Přečetla jsem to na jeden zátah, knížku jsem dostala k Vánocům od sestry.

tereza3242
tereza3242
25.12.2023 3 z 5

Knížku jsem dostala jako dárek k Vánocům. Často nečtu knihy, u nichž jsem viděla prvně filmové zpracování, nicméně v tomto případě to až tak nevadilo, jelikož ve filmu muselo proběhnout několik změn díky obsazení. Každopádně četlo se mi snadno, kdybych chtěla, bylo by to čtení na jedno odpoledne. Příběhy Bridget Jonesové jsou ikonické, takže jsem ráda, že jsem je otestovala i v knižní podobě.
Ve výsledku to pro mě nebyl žádný převratný zážitek, ale jsem ráda za fajn oddechovku

RMarkéta
RMarkéta
06.12.2023 5 z 5

Osobně tenhle příběh považuji za třetí díl. Ten předchozí šel nějak mimo mě.Trhlá Bridget je zpět. Je sice trošku starší, ale jen trošku. Naše největší smolařka historie stále vedle sebe nemá toho pravého chlapa, se kterým by šťastně zahnízdila a žila s ním až do smrti. Tentokrát, ale tím hlavním problémém bude neočekávané těhotenství. Zápletka to samozřejmě není bůhvíjak originální. Ale to přece naše Bridget Jonesová, No, opět nezklamala.

Pogy
Pogy
26.08.2023 3 z 5

Taková jednohubka na jedno odpoledne :-).

zdenaR
zdenaR
05.02.2023 3 z 5

Vtipné, čtivé oddechové čtení.

Divkazlesa
Divkazlesa
02.01.2023 4 z 5

Je to už trochu nastavované, tak nějak jako by autorka napsala pokračování za každou cenu. Přesto to není úplně nejhorší a místy opět pobaví.

janka2000
janka2000
28.09.2022 2 z 5

Tenhle díl Bridget už mi nesedl. Až moc komplikací, levného humoru a trampot. Přestože jsem se docela bavila, docela lituji, že jsem spíše nesáhla po jiné knize.

kate9326
kate9326
10.07.2022 odpad!

Tohle vážně byla Nuda. Nebo je to tím, že nejsem cíllovka.

malpet
malpet
09.06.2022 2 z 5

Nastavovaná kaše. Asi spisovatelka potřebovala zaplatit hypotéku.

roman9276
roman9276
09.09.2021 3 z 5

Oproti předchozímu dílu o hodně lepší. Dost mě mrzí, že tato kniha je číslovaná jako čtvrtá, protože nám doplňuje příběh mezi druhou a třetí knihou. Podobnost s filmem je tady hodně velká, avšak s nějakými změnami. Tohle je stará dobrá Bridget. Četlo se to velice rychle a pobavil jsem se. Ale celkově si stojím za tím, že filmy jsou daleko lepší a knihy se jim nemohou rovnat. Uzavřel bych to tím, že jsem rád, jak to bylo s Bridget od začátu do konce a k této sérii se už vracet nehodlám.

Tesset
Tesset
03.01.2021 4 z 5

Za mě druhá nejlepší v sérii po třetím díle. Vtipné a prostě celá Bridget.

eva-lupen
eva-lupen
27.12.2020 3 z 5

Poslechnuto jako audiokniha načtená Martinou Hudečkovou, takže jsem měla chvílemi pocit, že poslouchám film, z kterého jsem tedy viděla jen kousky, takže mi to přišlo stejné. Nic víc než zábavu jsem od toho nečekala, takže jsem zklamaná nebyla. Jako vtipná oddychovka fajn.

barbora5058
barbora5058
07.11.2020 4 z 5

Tento 4. díl se hodně podobá 1. 2., trojka, tedy LÁSKOU ŠÍLENÁ byla napsaná trošičku jinak. Tento díl už mi přidal, že už Bridget zase poznávám. Dobré, pohodové čtení.

Nicolka77
Nicolka77
20.09.2020 4 z 5

Tento díl byl velmi ctivy, pro mne stejně jako díl předchozí. Mrzí mě, že první dva díly série nebyli takto ctivy jako poslední 2 díly. Jedine co ještě můžu říct je to, že k Bridget už se nevrátim.. A docela mě překvapilo, že tento.dil byl jako poslední, když ve 3 díle Bridget už dítě měla.Ale jinak díky Bridge

spajdinka
spajdinka
13.08.2020 2 z 5

Pro mne nejslabší díl. Jak již tu uvedeno, film mnohem lepší než kniha. Moc nechápu, proč je tento díl označen jako poslední, když se v knize Bridget narodí syn a v knize Láskou šílená, která je uvedena jako díl číslo 3, je pokračování .

d.a.s.a
d.a.s.a
14.06.2020 3 z 5

Zajímalo mě, jak by měl film původně pokračovat...bylo to lepší než první díl deníku, ale u Bridget zkrátka platí, že filmy jsou lepší než knihy (což bych nevěřila, že někdy řeknu)

Worbitka89
Worbitka89
03.06.2020 5 z 5

Bridget prostě nezklame a to ani na potřetí. Kniha mi přišla vtipnější než film, přečetla jsem ji za tři dny, doporučuji!