Země padajících hvězd

kniha od:

Země padajících hvězd obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Deník Nicka Pettyho, 12. června: Byli jsme obklíčeni. Celkem to byly téměř dva tucty dinosaurů sotva větších než dospělý člověk. Měli štíhlá těla, pštrosí nohy, úzká ramena a hlavu, která seděla na krku dlouhém téměř jako paže. Ruce i nohy byly zakončeny tříčlánkovými drápy. Přiblížili se k nám nepozorovaně zpoza chatrčí a hradeb primitivní osady a jejich kruh se už sevřel. Museli postupovat velmi šikovně, že jsme si jich nevšimli dřív ani ze vzduchu, když jsme nad osadou prolétávali. Senzací bylo už to, že zde, v údolní kotlině stovky mil od oblastí časových skoků, jsou stopy lidské civilizace. Zřejmě se před nějakou dobou vydalo pár lidí – zrovna jako my – na průzkum nedotčené pravěké přírody. Z nějakého důvodu se tady usadili, založili osadu a na ochranu proti útokům dinosaurů ji obehnali valy připomínajícími opevnění. Nic jim to však nebylo platné. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39697/zeme-padajicich-hvezd-kKa-39697.jpg 4.113
Série

Dinoland 12.

Žánr
Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
Orig. název

Land der fallenden Sterne, 1997

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Země padajících hvězd

slawa.cap
16.09.2020

Tak jo, přes všechny mé pochybnosti autor celkem slušně zakončil všechny linky a šikovně je propojil. Přesto musím říct, že Nickův příběh neukončil k mé spokojenosti.
Opět sem měl pocit, že si sám něco vymyslí, aby to na dalších stránkách popřel, nebo ještě spíš zcela ignoroval bez jakéhokoliv ospravedlnění.
A kam se poděl chlapec z 10 dílu, kterého zpovídal šerif při evakuaci? Proč tam o něm tak záhadně psal, nerozumím tomu, myslel jsem že bude pro příběh stěžejní a ono nic.