Dílna zázraků

Učitelce Mariette prasknou nervy a shodí drzého žáka ze schodů. Osamělou Millie přiměje požár bytu ke skoku z okna. Mike je válečný veterán, na kterého po návratu zbyla jen ulice, kde čeká na smrt. Všichni tři se ocitli na okraji společnosti. Ve chvíli, kdy si myslí, že už je nic dobrého nečeká, se objeví Jean a nabídne jim pomocnou ruku. Vezme je do své Dílny, o níž se říká, že je to Dílna zázraků, kde spravuje zlomené duše. Ale kdo je ten tajemný Jean, který tahá za provázky svých loutek? A je jeho pomoc opravdu tak nezištná? A co se stane, když jsou „loutky“ spravené až příliš dobře a rozhodnou se jít svou vlastní cestou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264632/big_dilna-zazraku-JaX-264632.jpg 2.948

Vydáno: , Motto

L´Atelier des miracles, 2013

Kniha Dílna zázraků

Rozarka69

Čtení, které není nijak náročné. Příběhy postav jsou k zamyšlení ale pouze do první poloviny knihy. Za mě celkem nic moc. První půlka přečtená a pak už jen konec. Ke knize se určitě vracet nebudu.

keny
04.05.2020

Prvně si říkáte - super, třem nešťastným lidem bude dána šance, aby žili spokojeně a šťastně. A pak přijde zlom, zůstanete paf, protože dostanou takovou ťafku, že jsou na tom hůř než byli. Nechápete, o co tu jde, proč?...A pak pochopíte, proč to vlastně je a má to logiku. Určitě to není zábavná, optimistická kniha, jak slibuje podtitulek, ale četla se příjemně, fandila jsem hlavním aktérům a přála jim, aby se otřepali a našli sílu vzít život do svých rukou.

LéňaM
01.03.2020

Velice zvlastni kniha.
Nebavila mě, presto jsem musela číst dál.

Libušš
25.01.2019

Povedená oddychova, která vás provede životem několika postav spjatých s Dílnou. Občas se zasmějete, občas se budete mírně strachovat o osud postav. Zapátráte, jaký osud stojí za samotnou Dílnou, stejně tak vás kniha naučí, že je občas dobré zariskovat, nicméně od problému a minulosti neutečete.

JointlieKat94
01.03.2018

A mě se kniha líbila. Četla se dobře. Zázraky se děly- i když ne tak docela. Jen ty knoflíky tam chyběly.. přečteno jsem měla za dvě odpoledne. Sice bylo spousta zvratů očekávána, ale podávána byla dobře. Jen ale.. co ten chudák, pan Mike? No..

" Všichni děláme stejné chyby. Snažíme se utéct před svými přízraky, místo abychom se s nimi naučili žít. "

Cacolinka
03.01.2018

Nebylo to špatné, ale titul sliboval asi víc než nakonec dodržel....takové oddychové čtení na nedělní odpoledne, kdy není co by člověk jiného dělal.

medlovice
05.08.2017

Jsem zklamaná. Žádný zázrak se tu nekoná. Ani knoflíky . Moc hezká obálka a slibný název, ale zázrak bude jen knihu přečíst. Nudné , nezáživné.

kuky921
06.06.2017

Prima čtení na cestě do práce. Pád může být odrazovým můstkem pro hledání něčeho nového...