Můj vysněný kůň

Otec Riki stále nutí,aby si zlepšila známky ve škole.Její matka tráví většinu dne v práci a na Riki nemá téměř čas.Riki má teď mnohem důležitější starosti,než je škola.To,co Riki znepokojuje především,není chování rodičů ani špatné známky ve škole - je to Diablo. Diablovi,tomu nejkrásnějšímu koni,jakého kdy Riki viděla,surově ubližuje jeho majitel.A Riki se rozhodne Diablovi pomoct.Když jí pak matka zakáže,aby chodila do stáje,Riki je zoufalá.Její láska k Diablovi je však velmi silná.Pokusí se zachránit Diabla i za cenu toho,že překročí zákaz svých rodičů. Nebude to mít ale vůbec snadné.Diablův majitel totiž není surový jen ke zvířatům.Bez váhání zaútočí i na bezbranného člověka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26311/diablo-muj-vysneny-k-26311.jpg 3.7114

Diablo (koně) (1.)

Pferd meiner Träume (2001)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Akcent

Eliška12

Pěkná oddechovka ,ale některé části mně trošku nudily . Jinak se mi hlavně líbilo , jak byl příběh propojený s cirkusem a Rolanda jim pomáhala s hledáním . Celá kniha byla napínavá , ale někdy se i trochu dalo předvídat co se tam stane a proto jsem se rozhodla dát tři hvězdy . Rozhodně se ale těším na další díly .

Terisek99
22.09.2017

Taková oddechovka.

tatafa
07.01.2017

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

Hoshi
11.07.2016

Krásný, dojemný příběh, který si zamiluje každý.... Riki tak lezla na nervy, na mnoha stránkách jsem měla sto chutí jí zaškrtit.. Oddechové čtení, přečtené jedním dechem. :)

Stydia
29.05.2016

Pěkná oddechovka z koňského prostředí.

Ebby
27.09.2015

Super knížka, četla jsem ji v pubertě a hned jsem se do ni zamilovala. :)

TerkaM
06.07.2015

Tuhle knížku jsem četla ještě předtím, než mi bylo patnáct, ale mohu říct, že se mi líbila, přestože už si po těch letech nepamatuji, o čem přesně byla. Domnívám se, že v tom věku by se mi líbilo snad cokoliv, takže knihu hodnotím podle toho. I když, časem bych si mohla dát re-reading. :)

Liduhorse
21.03.2015

Tahle kniha je úžasná!

vodopad152
11.12.2014

Kniha se mi velmi líbila, ale byla škoda, že jsem před tím četla knihu Den jako každý jiný což je 11 kniha v sérii.

Makyta
11.09.2014

Řekla bych, že i když je kniha zaměřena spíše na dívky určitého věku, nejspíš by mi nevadilo si ji přečíst znovu. Faktem totiž je, že jak už tu bylo řečeno, je to dobrá oddechovka a co se příběhu týká je to prostě klasická " dívčí četba". :)

Mixy
29.06.2014

Podle mého názoru je tyto kniha pro malé puberťačky jako stvořená. Určitě se hodí právě pro dívky kolem 10 let, které mají rády koně.

Pája13
04.06.2014

Nejlepší série knížek co jsem kdy četla :)

LucyMi
08.03.2014

Překrásná série knih... :))

natka45
05.03.2014

Diablo je úžasná kniha.Skoro u všech dílů jsem si zabrečela,ale jsou velmi pěkné a vždy dobře dopadnou.Proto doporučuji.

Lucy101
25.02.2014

Nemám co dodat, Diablo je knížka kterou jsem četla cca 4-5let zpátky, a musím říct, že jsem si u všech knížek této série pekelně pobrečela. Klidně bych je přečetla znovu..

rusalka123
15.09.2013

Jsem trochu překvapená ne zrovna pozitivním hodneocením. Je pravda, že tato kniha je trochu brak, jak jste to tu někdo nazval. Nicméně to jsou tythle dívčí knížky o koních asi opravdu všechny a tohle mi přijde ještě docela dobrá možnost, existují tisíckrát horší. Dokázala bych jmenovat, ale nechci tady řešit jiný knížky.
Já tyhle knížky čtu s tím, že nejsou nijak literárně ceněné a jsou dobrý spíš na oddech a potom se mi líbí. Když budu čekat zázraky, tak budu zklamaná a budu dávat takové hodnocení jako skoro vy všichni.

Tapani
27.06.2013

V určitém věku, se dá říct, že mě kniha bavila. :)

Katie46
29.05.2013

Mě se tato kniha velice líbila.

Veronica
17.05.2013odpad!

No kniha mě nenadchla,myslím si že tyhle knížky nejsou dobré a shazují pověst všech koňáků i koni škodí na kráse!

RoseDawson157
28.09.2012

Tuto knížku jsem dostala od Pony clubu.Bohužel je to má jediná knížka,kterou ze série Diablo vlastním a jediná,kterou jsem měla možnost přečíst.Ale zase tak moc po tom netoužím.Kniha byla průměrná knížka pro všechny konáky.

Zuzka_B
19.08.2012

Knížka mě jako malou zaujala, proto jsem se rozhodla přečíst celou sérii.

oldshatterhand
09.03.2012

Tuhle knihu jsem četl již dávno. Pro děti od 6 do 11 let tato kniha velkou senzací co se tíče strhujícího děje plného koní a zajímavého stájového prostředí, ale pro starší čtenáře tato kniha může znamenat pouhý slabý odvar. Jaký závěr si uděláte je pouze na vás.

Mrs.Domis
18.02.2012odpad!

to jsem necetla cely....a moc me to ani nebavilo...

Addie
01.04.2011

Kůň je krásné zvíře, jen nevím, zda mu tyhle brakové knížky neubírají na kráse...