Devět nocí

Hrozba byla zažehnána. Bezprostřední nebezpečí pominulo. Sera a Lee mohou konečně žít své životy, tak, jak si je ve vidině svobody vysnili. Jenomže tam, kde mělo zářit hrdinství, zůstalo v očích lidu selhání. Prosperita Bloku upadá, zatímco Citadela svírá Sabrii v ještě krutější formě diktatury. Bez elektřiny se lidské potřeby rychle mění v boj o koryto a povstalecké praktiky se až příliš začínají přibližovat těm citadelským. A když je cena za normální život pro Leeho příliš vysoká, rozhodne se Sera zaplatit ještě vyšší. Osud Sabrie leží v rukou toho, kdo se první dostane k memoáru. Zničit. Zachránit. Zneužít. Každá strana má jiné úmysly. Jenomže kolik těch stran vlastně je??...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/401329/devet-noci-A5P-401329.jpg 4.622

Devět dní (2.)

Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno:, Fantom Print
1. vydání originálu:2019
Počet stran:384
Autoři obálky:Aleš Karda, Lukáš Tuma
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7594-024-7

Kniha Devět nocí

Markysek45

Skvělé pokračování už tak nadupaného příběhu, kde akce střídá akci a vy se prostě nemůžete od čtení odtrhnout. Děj se mi celou dobu odehrával před očima jako film a to se až tak moc často nestává. Výborné! Jen je škoda, že jsou pouze dva díly, protože bych jich zvládla klidně pět.

groula

velká chyba byla nechat si mezí prvním a druhým dílem tolik času a toliko knih.
Vůbec sem se nebyl schopnej vžít do postav, který v minulém díle byly zcela samozřejmé.
Kniha je minimálně stejně dobrá jako první díl, jen je skutečně třeba číst je po sobě.
Já to neudělal a byla to chyba....

Blaufik

Celý příběh je vlastně jako na horské dráze. Spousta akce při které vám srdce bude chtít vyskočit z hrudi a budete zapomínat dýchat. Vše se před vámi bude odehrávat jako film, kde nejste pouhým divákem, ale jeho součástí. Po malém uklidnění dané situace a vašeho tepu se objeví další scéna při které vám bude jasné, že bude opět plná bojů a vypjatých scén.

Veronica.Key

První díl byl dobrý, druhý byl pecka! :-) Po dlouhé době jsem měla pocit, že veškerou akci opravdu prožívám s postavami. Obvykle totiž čtu akční pasáže, řekla bych, bez zaujetí.
Čím jsem se dostávala dál, tím to bylo lepší.

EngliTer

Úúú, tak tohle byla teda jízda! Řekla bych, že to bylo ještě napínavější, než jednička. Akce střídala další akci, napětí nepovolilo, každou stránkou celý příběh jen gradoval, až nakonec vybouchl jako chodba v Hoře. U konce jsme se culila jak sluníčko, jsem ráda, že to takto skončilo :) Ačkoliv jsem předtím četla jedničku a hned na ni navázala dvojkou, měla jsme prvních pár stránek trošku problém se začíst, ale fakt to trvalo jen pár stránek. Líbí se mi, jak druhý díl krásně navazuje přímo na ten první. Jen jedna věc mi vrtá hlavou - nějak jsem nepobrala ty poznámky na začátku každé kapitoly. Vysvětlí mi to někdo?

milunka21

Klidně bych dala víc hvězdiček. druhý díl je ještě lepší, napínavější, akčnější a ten konec? Wooow.

luculi

Velice dobře provedené pokračování Devíti dní. Plné akce a bojů, ale i vztahových dilemat, problémů vzniklých danou dobou a důvěrou v lidi. Čtivá a rychle plynoucí kniha, která mě opravdu bavila na každé stránce. A i když bych měla nějaké připomínky, v celkovém pohledu zpět jsou malicherné... :-)

nai.ivka

Nahuštěná knížka, nečekané zvraty, nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Nečekala jsem až takovou jízdu. Těším se až autorka napíše další knížku.