Ohrožená

Ohrožená https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278303/bmid_ohrozena-QIf-278303.jpg 4 404 94

Detektiv Tom Douglas série

Když mladou dívku srazí auto a ona zůstane ležet polomrtvá u silnice, malou obcí Little Melham to otřese. Jak to, že byla Abbie tak pozdě v noci venku, a jak to, že se po ní nikdo nesháněl? Ellie Saundersové by mohla pravda o této noci ohrozit manželství, a dokonce i bezpečnost jejích dětí. Musí svou rodinu chránit stůj co stůj, bez ohledu na následky! Šéfinspektor kriminálky Tom Douglas si myslel, že v Little Melhamu najde poklidné útočiště před každodenním pracovním vypětím. Jenže s tím, jak je postupně vtahován do pavučiny lží, mu všechny instinkty napovídají, že Abbie potkalo něco víc než jen tragická nehoda. Celou pravdu – co tu noc dělala Abbie venku a kdo onen vůz řídil – zná jediný člověk. Pro tuto osobu věstí nehoda pohromu a někdo bude muset zaplatit...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

The Back Road , 2013

koki.veru
10.11.2019 5 z 5

Pěkná knížka, napínavá a hodně zamotaná. Líbilo se mi, že nebyla jen z pohledu jednoho člověka. Určitě se hned vrhnu na druhý díl :)

Ossinky
11.10.2019 4 z 5

Líbilo se ale nějak extra skvela kniha nebyla.

smejkalova.m
10.10.2019 5 z 5

Hodně se mi líbila, víc než Spi sladce :) doporučuju

Agida
22.08.2019 3 z 5

Nějak jsem se do této knížky nemohla začíst, pořád jsem čekala, co se stane, od půlky dostala knížka spád a pak jsem se nemohla odtrhnout, potřebovala jsem vědět, jak to celé bylo. Napínavé, zajímavé, stejně jako předchozí knížky od autorky.

Vikos
19.08.2019 5 z 5

Hustý :D

Ajinka88724
16.08.2019 5 z 5

Třetí kniha od autorky a zase jsem nadšená. Sice více postav ale o to je celý děj zajímavější. Více takových knih.

Leena
01.08.2019 3 z 5

Četla jsem hned po knize Terror, takže výsledný dojem je trochu zkreslený směrem dolů:-) Nemůžu se zbavit pocitu, že postava Ellie působí dost naivně, až hloupě, její chování je nelogické. Četlo se to celkem dobře, ale za týden nebudu vědět, o čem to bylo. Žádný trvalý zážitek to ve mě nezanechalo.

Anchie
18.05.2019 4 z 5

Tak tohle mě bavilo! Pěkně zapletený příběh, a kdo za vším stojí mi došlo až na konci. Trochu to připomíná Sedmilhářky - Všechna ta malá a někdy dost hloupá tajemství...

Pegasus
05.03.2019 5 z 5

Příběh je jinak vystavěný než v ostatních knížkách Rachel Abbott, ale nevadilo mi to. Tentokrát je Tom Douglas jen v pozadí a celý děj vidíme pohledem Leo. Navíc tento díl časově předchází všem ostatním. I tak jsem se ale brzy začetla a bavilo mě to. Pro mě jsou nejpovedenější díly Zabij mě znovu a Spi sladce.

kleo9554
23.01.2019 4 z 5

Ze začátku trochu nuda a dělalo mi problém vyznat se v postavách, ale pak se to rozjelo...

Ráčkajda
19.12.2018 3 z 5

Ze začátku se to pomalu táhlo, ale od půlky se to slušně rozjelo a konec se četl jedním dechem. Další knížky v sérii jsou o dost lepší.

Nixa
05.12.2018 2 z 5

Bohužel mě kniha moc nenadchla. V postavách jsem se ani moc neztrácela, přesto jsem se do čtení musela nutit a celkově se mi kniha špatně četla. Určitě si od autorky ještě nějakou knihu přečtu, hned to ale bohužel nebude.

Esmeralda168
29.11.2018 3 z 5

První polovina knihy je o tom, že poznáváte spoustu postav, a každá z nich skrývá spoustu tajemství, spousta ženského tlachání, atd. Už mě to docela štvalo, hlavně Ellie se svým tajnůstkařením. Druhá polovina naštěstí už byla napínavější a zajímavější. Napsáno to bylo čtivě, ale nejspíš to bude jedna z méně povedených autorčiných knih. Kdyby knihu uměle neprotahovala a trochu ubrala stránek, postav a zápletek, bylo by to O.K.

dzafik
12.11.2018 3 z 5

Tenhle příběh na mě působil spíš jako červená knihovna líznutá poradnou v Bravíčku.. Protože ale nerada nechávám knížky nedočtený, dočetla jsem, ale už jsem se hodně nutila. Ale až přiště budu mít chuť na příběh, kde se slátají všechny osoby dohromady, tak určitě šáhnu po tomhle..

micha-ella
15.09.2018

Tolik lidí na večírku a já se mám se všemi seznamovat? Nebavilo mě zkoumat jejich vztahy, nudily mě. Knížku jsem brzy odložila a tak nemám právo hodnotit hvězdičkami.

Allena24
05.07.2018 3 z 5

Za mě 3 hvězdičky. Je mi líto, ale většina textu mi připomínala slovník telenovel a to nemusím.

ctenarkaEva
09.05.2018 3 z 5

Trochu překombinovaný příběh se spoustou postav, ale nechybí napětí a na konci postupné vysvětlení, jak a čím jsou postavy propojeny. Líbila se mi, byla jsem zvědavá, jak dopadne. A netrefila jsem se, dopadlo to úplně jinak, než jsem myslela.

klarence
07.05.2018 3 z 5

trochu jsem měla problém s postavama, zvlášť na začátku,než se příběh trochu rozjel..žádná pecka to není, ale jako oddechovka docela jde

Heyhey
28.03.2018 3 z 5

Zápletka se mi líbila, možná trochu zbytečně komplikovaná, ale ještě dobré. Co mi vadilo, byly dialogy - furt se tam klábosilo a nikam to děj neposouvalo. Takže dohromady průměr.

EleanorJane
25.03.2018 4 z 5

Zajímavý námět. Kniha plná zajímavých a překvapivých situací, Prostě vás nutí číst dál a dál.

tajemství únosy dětí thrillery pro ženy

Rachel Abbott
anglická, 1953