Zrádné síly

Zrádné síly https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92963/zradne-sily-92963.jpg 4 25 3

Pozor! Fyzika dokáže člověka nejednou pořádně pozlobit! Kniha Zrádné síly vám doslova vyrazí dech! Vsadíme se s vámi, o co chcete, že jí neodoláte. Kde jinde byste zjistili: - proč můžete děkovat svým uším, že nepadáte z kola, - jak lze s trochou gravitace způsobit, že ztratíte hlavu, - co by mohlo vyvolat výbuch plomb ve vašich zubech. Pokud máte pevné nervy, přečtěte si také, co drží Měsíc na nebi, jak rychle vám rostou nehty a co se stane, když vědci spadne na kokos obyčejné jablko! Na stránkách této knihy najdete samozřejmě i fantastická fakta, bláznivé kvízy, kreslené vtipy a testy pro učitele. Věda ještě nikdy nebyla tak děsivá!... celý text

Literatura naučná Věda Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Fatal Forces , 1997

mia.com
01.02.2023 4 z 5

Knihy z této série mě jako školačku hodně bavily. Dozvěděla jsem se něco nového zábavnou formou a navíc jsem milovala to grafické zpracování a obrázky.

MOu598
29.06.2019 5 z 5

Super knížka o základní fyzice, především mechanice. Líbilo by se mi jako učebnice pro ZŠ.

Vidlička
21.03.2018 3 z 5

Opět spousta seriózních i těch absolutně neseriózních faktů a hlodů, tentokrát o zrádných sílách. Ať žije Děsivá věda!

fyzika

Kniha Zrádné síly je v