Zapráskané zažívání

Zapráskané zažívání https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92799/zapraskane-zazivani-92799.jpg 4 19 3

Věda bez chlácholivých vynechávek! Zapráskané zažívání vám dodá chuť a nikdy nebudete mít dost! Lačníte po nových objevech a chcete vědět: - kolik moči váš měchýř pojme, aniž by praskl; - při které nemoci člověku krvácejí oční bulvy; - proč astronauti před letem vesmírem nemůžou jíst fazole; - která část vašeho mozku za to může, když zvracíte? Pokud si myslíte, že na nechutné stránky vědy máte žaludek, tak čtěte dál, my vám vyklopíme všechny odpornosti o vašich vnitřnostech. Dozvíte se, která část střev je vám úplně k ničemu, proč výkaly někdy plavou a jak to životodárné vitaminy dělají, že vám nevypadají vlasy. Zapráskané zažívání překypuje informacemi a je plné fantastických faktů i kuriózních kvizů, testů pro učitele i potřeštěných obrázků! Věda ještě nikdy nebyla tak děsivá!... celý text

Literatura naučná Věda Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Disgusting Digestion , 1998

nicolettkaa
08.04.2022 4 z 5

Musím říct, že přestože nejsem cílová skupina, tahle knížka se mi moc líbila. Pro děti určitě poučná a dokonce je v ní několik návodu na lehké pokusy.

inachisio
28.08.2020 4 z 5

Vtipné, naučné, čtivé.

Liliana2006
09.04.2018 4 z 5

Zajímavá kniha dost povedená ale něco tomu chybí. I když poučná to opravdu byla víc než dost.