Denník mimoňky Zápisky nie príliš umnej poradkyne

Denník mimoňky Zápisky nie príliš umnej poradkyne https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375742/bmid_dennik-mimonky-5-zapisky-nie-prilis-LKO-375742.jpg 4 171 171

Priateľa si drž blízko, nepriateľa ešte bližšie! A práve to je dôvod, prečo sa Nikki Maxwellová uchádza o pozíciu redaktorky v školských novinách. Strávi pár chvíľ navyše s Brandonom a pritom si posvieti na svoju rivalku MacKenzie. Dostane na starosť poradnú rubriku. Spočiatku je to riadna zábava, no po čase sa schránky Poradkyni pre všetko tak preplnia, že Nikki potrebuje pomoc. Našťastie má svoje verné KŽS Chloe a Zoey vždy po ruke.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (SK)

Tales from a Not-So-Smart Miss Know-It-All , 2012

Knižní střípky
21.10.2015 3 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na ni zvědavá a mohu říci, ano, klidně ji své dceři, až přijde čas, doporučím.....je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora ....

láskyplnáTerez
15.10.2015 5 z 5

Krásná kniha pro "náctileté" slečny, což já jsem :D

SimčaTvrzová
28.07.2015 5 z 5

Jako vždy dávám 5!

MissMagic
30.11.2014 4 z 5

Nikki prostě neomrzí ^^. Půjčila jsem si jí v knihovně a byla přečtená za den. Jsem zvědavá, jak se dostanu k Nešťastné lásce, protože mimoňka je trochu dražší záležitost ;D.

Roselunda 1928
11.08.2014 5 z 5

Mám pocit, že byl o malinko salbší než díly, co jsem zatím četla. MacKenzie je tak prohnilá, že nemůže být reálná - nevěřím, že lidi můžou být tak zlí. ***** dávám díky dopisům slečně Všeználkové. Nej: Milá slečno Všeználková, z čeho se dělá sekaná ve školní jídelně? It's best! ?:D Spoiler: pořád jsem čekala, kdy do poradny napíše Brandon, že si neví rady, protože se mu líbí jistá holka a neví jak jí to říct... a dočkala jsem se! :D Tudíž mě SHD přepadl až v průběhu čtení. Na jednu věc jsem se ale nedočkala - moc jsem se těšila na Brandonův výraz, až mu Nikki řekne, že je ona Slečna Všeználková.
Sice budu tu knihu splácet asi až do února, ale nelituju toho!

Teraslík
24.05.2014 5 z 5

Podle mě nejlepší díl z celé série, alespoň zatím. Nemůžu se dočkat až vyjde další díl. Mackenzie je prostě hrozná mrcha. Velice doporučuji.

JanaDor
06.05.2014 5 z 5

Moje desetiletá dcera ji četla jako první a byla nadšená. Velmi rychle ji přelouskala, přestože má 336 stran, čemuž se teď nedivím. Kniha je psaná formou deníku, takže stránka obsahuje o moc méně textu než obvykle a je prokládána obrázky, které příběh vesele a hezky doplňují. Musím uznat, že mě to taky bavilo číst. Je to vtipně a takovou povídavou formou napsáno, že jsem měla pocit jakoby dívka seděla vedle mě a vyprávěla mi to. Opravdu moc vydařené. Není to asi žádný literární skvost, ale kniha u které se děti pobaví, zaujme je a snad je i přitáhne ke čtení.