Denník mimoňky Zápisky nie príliš umnej poradkyne

Denník mimoňky Zápisky nie príliš umnej poradkyne https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375742/bmid_dennik-mimonky-5-zapisky-nie-prilis-LKO-375742.jpg 4 171 171

Priateľa si drž blízko, nepriateľa ešte bližšie! A práve to je dôvod, prečo sa Nikki Maxwellová uchádza o pozíciu redaktorky v školských novinách. Strávi pár chvíľ navyše s Brandonom a pritom si posvieti na svoju rivalku MacKenzie. Dostane na starosť poradnú rubriku. Spočiatku je to riadna zábava, no po čase sa schránky Poradkyni pre všetko tak preplnia, že Nikki potrebuje pomoc. Našťastie má svoje verné KŽS Chloe a Zoey vždy po ruke.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (SK)

Tales from a Not-So-Smart Miss Know-It-All , 2012

nakavusterezou
08.12.2023 5 z 5

Tento díl mě zatím bavil asi nejvíce. Psaní do novin, poradna,... jo, to mě bavilo:)

Hermiona419
22.05.2022 5 z 5

skvělééé

Štěpinambura
31.01.2022 4 z 5

Hezký nápad. Poradna slečny Všeználkové, to by mě nenapadlo!

Barabora
02.04.2021 5 z 5

Super díl. Já vřele doporučuji

Boku
18.02.2021 5 z 5

Tenhle díl mimoňky se mi líbil nejvíc. Bavila mě víc kvůli poradně kterou si Nikki založila. Dokonce jsem se částečně inspirovala a vytvořila podobnou poradnu pro kamarády :D ! Určitě si knížku přečtěte!

lucygreen
14.04.2020 4 z 5

Tento díl mě bavil více, než předchozí. Asi to bylo tím, že jsem ho četla poprvé, ale druhá polovina knihy byla prostě svižná a zábavná. Pro mě je to hodně odpočinkové čtení, jelikož se k sérii dostávám ve starším věku než jsou hrdinové atd.. Stejně jsem však ráda, že tyto knihy čtu a byla by škoda, aby zůstaly nepřečtené.

katka-kacav3318
07.05.2019

Tato knížka mě inspirovala v psaní poradny do našeho školního časopisu

maja11231
06.01.2019 3 z 5

Kniha dobrá ale pro první stupeň

Eliška12
16.11.2018 3 z 5

Deníky jsou super a tyto patří mezi ty lepší . Jsem ráda , že jsem si je přečetla rozhodně v tom budu pokračovat . Mám je moc ráda , protože nejsou vůbec přehnané a vypráví opravdu o životě . Doporučila bych je všem holkám , protože podle mně se hodí pro všechny věkové kategorie . Tenhle se mi líbil ještě víc , protože vyprávěl o práci v novinách .

tanuki
11.06.2018 4 z 5

Kdyby si dcera byla schopná psát své čtenářské deníky sama, tak se k tomuto druhu literatury zřejmě nikdy nedostanu, což by mohla být trochu škoda, protože není zase tak špatné vědět, jaký druh knih zajímá předpubertální dívky, a zároveň s mírným překvapením zjistit, že to není vůbec špatné čtení. Kniha vyzdvihuje kamarádství (samozřejmě mezi outsidery) a potřebu vzájemné pomoci. Pokud máte kamarádky, které nezajímá, jaké hadříky nosíte, čím vším se patláte a za jakou hvězdu se vydáváte, tak máte vyhráno a poradíte si s čímkoliv. Líbila se mi použitá holčičí mluva. Člověk aspoň nasaje současné moderní výrazivo a lépe se zorientuje ve světě, do kterého nahlíží jen zpovzdálí. Rubrika Slečny Všeználkové ve školním zpravodaji dala vzpomenout na dotazy a odpovědi v nejmenovaném hudebním časopise, který jsme těsně po revoluci milovali. Říkám tedy bravo. :-)

Netopyr07
13.04.2018 2 z 5

Zkusila jsem přečíst jeden díl a musím říct, že stačilo :-) Pokud naši teenegers čtou tyto deníky, potěš nás... Už chápu, kde bere dnešní mládež výrazy, které používá. Chápu, že se jedná o knihu pro mladé slečny, nicméně... Deník malého poseroutky je proti tomuto úchvatný a člověk si rád přečte všechny díly.

SknihouVrukách
26.02.2018 4 z 5

Veľmi milá kniha, rozhodne lepšie ako Denník odvážneho bojka (denník poseroutky). Kniha sa číta rýchlo a ľahko, keďže je písaná ako denník a ešte obsahuje ilustrácie. Jediné mínus je to, že podľa mňa je kniha písaná podľa rovnakého vzorca a situácie sú len odmenené.

knížky-64
19.08.2017

Už jsem psala u jiného dílu: mám ráda tyto deníkové typy knížek, takže jsem byla nadšená. Nejvíce se mi líbí dopisy, jak jsou jinak psané, orámované a zábavné. Doporučuji :-)

Annna333
25.07.2017

Je to super když si i KCO lidi dokážou říct o pomoc stejně hezky jako neoblíbení lidé.

surynas
18.06.2017 2 z 5

Děj se začíná opakovat a zápletky mají pořád stejnou osnovu.

DolaLanka
14.06.2017 5 z 5

Kniha se mi nádherně četla. Je proložena obrázky, tak to čtení i rychleji utíká. Přečteno jsem měla asi během 14 dní, což je u mě rekord u takto tlusté knihy :D

natkacrhová
28.02.2017 5 z 5

tahle knížka je supéééééééééér

brzda.
02.02.2017 5 z 5

Nádherný.

I_love_books
16.08.2016 5 z 5

Tento díl je moc povedený, četla jsou ho v českém překladu i v anglickém originále, bavil mě v obou případech.
Pro mě jeden z nejlepších dílů celé série.
Knize dávám pět hvězdiček, znovu jsem se pobavila a přečetla si zajímavý příběh.

nikikostadinova
05.12.2015 4 z 5

Zatím poslední " mimoňka ", která se mi dostala do rukou, pěkné.. :-)