Psí život

Jsou letní prázdniny – počasí je skvělé a všechny děti si užívají venku. Tak kde vězí Greg Heffley? Je zalezlý doma a za zataženými závěsy hraje videohry. A moc si tuhle svoji verzi léta užívá – žádné povinnosti, žádná pravidla. Ovšem Gregova máma má očividně jinou představu o ideálním létě. Plnou venkovních aktivit, které rodinu „udržují pohromadě“. Čí představa nakonec zvítězí? Nebo snad všechno změní nový přírůstek do Heffleyovic rodiny?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75240/denik-maleho-poserou-75240.jpg 4.2467

Deník malého poseroutky (4.)

Dog Live (2009)

Humor, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Kniha Psí život

Halekal

Moje nej oblibenější kniha

DK197

Vzhledem k tomu, že jsem 4. díl četla hned po tom třetím, mohla bych použít stejný komentář - Jako vždycky stoprocentní krátkodobý relax. :-) Ačkoliv první dva díly byly nakonec o kapičku lepší... :-)

Ovšem na ty další se rozhodně chystám. Zatím jsem nenašla nic lepšího, když potřebuji přestávku od běžné četby - rychle to zhltnu a pobavím se. :-)

JonasHolub2006
08.11.2018

Myslím si že je to moc dobrá knížka pro mladší a malinko mi to připomíná můj vlastní život

panda007783
07.11.2018

Humorná kniha. Je to čtvrtý díl a moc se mi líbí děj.Určitě doporučuji přečíst další díly. Tato kniha mě potěšila tím , že se u ní nenudíte a že je i hodně napínavá. Překvapilo mě, že si Greg nedá pokoj od průšvihů.

panda007783
14.10.2018

Humorná knížka doporučuji

radus
16.08.2018

Opět zábavné čtení pro děti i dospělé. Myslím, že tyhle knížky baví i děti, které se občas musí do čtení nutit :-)
Za mě je ale stále nejlepší díl Výlet za všechny peníze.

Thunder02
01.08.2018

Poseroutka je prostě pro děcka všeho věku a to je super, zasměje se u toho totiž každý. Jen mi přijde že tady Jeff trochu polevil a zpravilo se to až v Ponorkové nemoci

Orange8knihomol
13.02.2018

Poslední díl, do kterého jsem se jako malá donutila... NE a NE!

Kačkaknihomol
07.01.2018

Psí život se mi slívá a plete s Poslední kapkou, bylo stejné téma a mě skoro žádná věc neutkvěla v paměti. A myslím si, že právě tohle je problém Poseroutků. Autor se zaměří na jedno téma, např. "Prázdniny" jako právě u tohohle dílu, pak tam nacpe "vatu" v podobě příhod, které se Gregovi staly, pak tam jaksi narve nějakou hlavní linku a konec je většinou takový nijaký, jako kdyby ho autor urval, aby ho mohl narvat do dalšího dílu. Já vím, takový rozbor, ale mě prostě přijde, že to tak autor dělá.

Péťa.Š
20.12.2017

Supr, pohodové a fajn čtení které mohu doporučit.! MOje srdcovka celá série!!!

Lucy1905
01.10.2017

Stejné jako předchozí díly.

Laf
01.10.2017

Tento díl mě taky hodně pobavil. Pro zlepšení dne je to výborná volba :)

Půca4
21.08.2017

Je úplně jedno, kolik je vám let. Když je nálada, zasměje se u toho úplně každý! Je to oddechové čtení na jeden večer. Pro děti samozřejmě déle. Trochu lituji, že jsem knížku nečetla, když jsem byla malá, jako četba pro začínající čtenáře to vypadá skvěle. Oceňuji líbivé obrázky a humor, nad kterým se pousměje i dospělý člověk.

Netopyr07
17.08.2017

Luxusní prázdninová oddechovka :-D Bahnitá ruka, vážně bomba :-D

Jostik_21
21.07.2017odpad!

Kniha je napsaná celkem dobře, ale................ je tam na mě moc obrázků, a je to spíš pro menší věkovou kategorii ( tím myslím do 10 let). Čte se to moc rychle a to mě nebaví, já čtu rychle ale knihu nemohu přečíst za dvě hodiny. Když se to stane už tak se my kniha nelíbí a dává mě na jevo že z tolika stran je tam hodně obrázků.

kuba2006
20.07.2017

super kniha

TerryVšety
23.03.2017

Pět jednoduchých slov -- nej kniha a nej sada ;-)

limo
05.02.2017

Je to asi nejlepši poseroutka kterého jsem četla.

simi28
12.01.2017

Super oddychová četba. Dlouho jsem přemýšlela, zda mám dát této knize čtyři nebo pět hvězdiček. Nakonec jsem dala pět, protože mě tato kniha tak pobavila a svůj účel tím splnila, že jsem nemohla jinak. Podle mě je toto jeden z těch nejlepších dílů a mám pocit, že jsou lepší tyto "staré" díly než ty nové, protože kniha Staré dobré časy mě tolik nezaujala kvůli tomu, že se autor snaží přenést ten samý humor ze starších dílu, což se mu ne vždy daří. Zpátky ale k této knize. Deník malého poseroutky je podle mě kniha určená dětem, které moc nečtou, což je super. Pokaždé, když se zeptám nějakého nečtenáře jaká je jeho nejoblíbenější kniha, odpoví Deník malého poseroutky. Také ho děti mají rády, protože si oblíbí Grega, který jako ony nemá rád školu, knihy ani sport a nejradši tráví čas u videoher. Ale podle mě si tuto knihu může přečíst každý, jak nečtenář, tak i čtenář, který se chce pobavit a odpočinout si.
Doporučuji je to skvělá kniha.

market.b
01.12.2016

poseroutka me moc bavi

Jack93
12.09.2016

Poseroutka je skvělým oddychovým čtením, což možná oceňuju o to víc, že jsem dvojnásobně starší než cílová skupina. Skvěle se u něho bavím, ale je pravda, že jsou všechny díly na jedno brdo a po čase začnou splývat v jedno. To ale podle mě souvisí s faktem, že Psí život byl pro mě od května už sedmou knihou o Gregovi. Teď už mi zbývají jen tři díly, ale možná si je přečtu s větším časovým rozestupem, abych si je víc vychutnal. Devátý díl, Výlet za všechny peníze, zatím zůstává nejlepší. Z Psího života si asi nejvíce budu pamatovat VIP trávníkovou službu, Greg mě svým nápadem a "know-how" rozsekal... :-)

TerraNova
29.06.2016

Četla jsem, když mi bylo 12 let. Ráda na to vzpomínám, prostě moje knížka dětství, no. :)

PandaKombajn
17.05.2016

Vážně skvělá kniha. Znovu. Četla jsem ji jako malá a líbila se mi

Januka
19.04.2016

Jako matka jen o maličko mladších synů než je Greg, teď možná více chápu některé jejich průšvihy :)

JanaPol
10.11.2015

Jako vždy super. Zatím mě žádný díl nezklamal, vždy se výborně bavím.

Playman

28.09.2015

palec nahoru:)

Legáček
03.07.2015

Moc mě to nebavilo protože se tam moc to nebilo o škole.

misinka12345
28.12.2014