Ošklivá pravda

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Greg Heffley se vždycky nemohl dočkat, až vyroste. Ale je dospívání fakt taková sranda? Zničehonic se musí vyrovnat se spoustou společných holčičích a klučičích večírků, větší odpovědností, a dokonce i s nepříjemnými změnami, které se „stárnutím“ souvisejí... a to všechno bez svého nejlepšího kamaráda Rowleyho. Zvládne to Greg sám?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94320/oskliva-pravda-XpD-94320.jpg 4.2463

Deník malého poseroutky / Denník odvážneho bojka 5.

Humor, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Diary of a Wimpy Kid: The Ugly Truth, 2011

Kniha Ošklivá pravda

Stidave
17.02.2016

Ne, děkuji. Bylo to hodně vyčpělé. Autor si navíc uvědomil, že když bude každá kniha odpovídat jednomu Gregovo školnímu roku, bude vymyslet něco nového. Tak proč neroztahat tři měsíce do jedné knížky?

Liliana2006

15.10.2015

Miluji \"poseru\" ! :D

Legáček
08.07.2015

Tohle nebilo to úplně špatný.

vildoff
03.07.2015

Nejlepší :)

Hoshi
28.05.2015

Úžasný příběh :) Máme dospět nebo zůstat na věky dětmi?

Zuzu23
01.11.2014

Další super knížka ze série.

Wendysek
02.08.2014

Historka s plněnými vejci je opravdu top! :o) (Jak ze života...)

Marisa
05.07.2014

Skvělá na pobavení

Rockwood
10.01.2014

Už ani nevím co víc k tomu psát :) Přečetl jsem doposud všechny díly a velice se mi to líbí. Takže opět pět z pěti. Kniha mi stále příjde, že je pro široké publikum, protože jak děti tak i dospělí si v tom najdou to své. Místy je to až krutá realita dnešního života, z čehož až celkem mrazí, když se jedná o dětskou knihu (a ani humorná forma tomu nepomůže).

yank3e
01.01.2014

Další super díl, tentokrát na téma vyrůst či nevyrůst.

bakjo95
28.12.2013

Jako vždy! Vtipné a myslím, že by si tuhle knížku mělo přečíst každé dospívající dítě!

Kopta
07.11.2013

Do jisté míry se fenomén opakuje. Greg zažívá nové věci a to je originální, nicméně mi přijde, že to je stále jen stále zpívající píseň dokola. Greg si vydobyl nejedno čtenářovo srdce, ale jde o princip toho, že Greg se v podstatě nezměnil a myslím, že tak to zůstane na vždy. Bohužel, asi už přestává mít smysl číst nové knihy. Nicméně musím uznat, že byli části, při kterých jsem se opravdu nasmál.

tholec
08.09.2013

Knížku jsem vzal do ruky vlastně z nouze, protože jsem potřeboval zabít čas, ale bylo to docela příjemné. Líbil se mi krásně rozvinutý příběh, který je od začátku do konce překvapivý a doplněn o povedené obrázky.

tyzik.cejka
30.05.2013

sice mi už příjde že se díly rovnaj do stejných řádků a děj už je pořád stejný tak se mi to líbilo a zas jsem se dusil hmm pardon dusil smíchy

Machan
29.05.2013

Další díl, který jsem přečetl. Není to na pět, ale furt dobré.

Kelíns
28.03.2013

Kniha opět nezklamala :-)

djbobbo
18.01.2013

Tato kniha je taky dobre napasan jako minule dily,ale ma par mínus je malo rozvedenej.

kajisek
18.05.2012

přesně,a le tohl je asi nej díl

Mike-Lány-88
15.01.2012

Každý díl poseroutky je super,a tenhle není výjimkou. xD