Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil

Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307332/bmid_denicek-moderniho-paru-aneb-zeny-js-QfZ-307332.jpg 3 1049 271

Kdo by neznal eskapády „moderního fotra“, které Dominik Landsman zachytil ve svých úspěšných Deníčcích? Nová kniha, kterou napsal společně s blogerkou a spisovatelkou Zuzanou Hubeňákovou, se pouští na stejnou půdu, ale zpátky do doby, kdy ještě nebyl otcem. Jindřich a Nataša s ironií a černým humorem sobě vlastním popisují své seznámení, sestěhování a nakonec i početí dítěte a mezitím neodolatelně glosují rozdíly mezi muži a ženami, vztahové stereotypy, různé fáze zamilovanosti nebo nástrahy společného bydlení. Deníček moderního páru zachovává styl předchozích dílů, ale díky spoluautorství je bohatší o dva rozdílné, ale srovnatelně humorné styly. Pojďte zjistit, co se dělo předtím, než na svět přišel Čeněk!... celý text

Denní_čtení
11.10.2020 5 z 5

Společné soužití muže a ženy - ráj a nebo peklo? Záleží na úhlu pohledu. A taky na pohlaví. Zřejmě. Dominik Landsman a Zuzana Hubeňáková dali běžným situacím korunu. Ukazují na věci tak, jaké ve skutečnosti jsou. Chlapům je prostě třeba říct všechno narovinu a bez zbytečných keců okolo, a ženský stejně neustále čekají na zázrak, že se to změní, a hrajou slovní hry. Znáte to? Pak čtení rozhodně nebudete litovat.

tlllk
28.09.2020 3 z 5

"Muži sú z Marsu, Ženy z venuše " ft. Zdeněk Troška, bohužiaľ nie z obdobia Sena a Slnka , ale až Babovřesku. Klišé a stereotypy, ktoré občas prekvapia vtipnými dialógmi. No hlavne že som splnil jeden z posledných bodov výzvy 2020.

kercah
01.09.2020 4 z 5

Humorná oddechovka u které se snad zasměje každý ????

Mini.Baby
16.08.2020 4 z 5

Nelituji času stráveného s touto knihou, dost jsem se nasmála :o)

Smonca
05.08.2020 1 z 5

Do čtení jsem se dala kvůli výzvě. A jen kvůli ní jsem knihu dočetla. Vůbec mi nesedla.

zuzanie1
04.08.2020

Už dlouho jsem se při čtení knížky takto nenasmála. Díky čtenářské vyzvě!

crazyslunicko
29.07.2020 4 z 5

Hlavní postavy Jindřich a Nataša mi byli krajně nesympatičtí a neuvěřitelní. Doufám, že se jejich příběhy nezakládaly na pravdě.. Každopádně po dlouhé době jsem se u knížky zasmála fakt nahlas, až se na mě všichni přišli podívat co se děje. Nejlepší scénka byla se zapomenutou taškou za radiátorem, která ovládla smrad v celém bytě a i zmínka o Nataši atomovém výbuchu na balkoně (prdu). Neuvěřitelně mě bavilo, jak neustále cestovali autobusem a jak si byli koupit auto. Hlavně ať je červené :D :D :D

Mirin1349
23.07.2020 3 z 5

Jasně, s normálními smrtelníky obě dvě karikatury nic společného nemají, ale když se člověk nebere příliš vážně a nesnaží se v těch dvou individuích vidět sebe nebo partnera, tak se pobaví velice slušně. Bavilo mě střídání úhlu pohledu na střídačku a čtení rychle ubíhalo. Byla to příjemná oddechovka, pro představu, jak oba autoři píší, mi to ale stačilo. Dobrého pomálu, jak se říká.

jaste
08.07.2020 3 z 5

Hledala jsem nenarocnou knizku, kterou bych mohla poslouchat pri vykonavani rutinni prace, a zaroven bodik do ctenarske vyzvy se slovickem ANEB. Knizka splnila svuj ucel, nic svetoborneho jsem necekala a parkrat jsem se i od srdce zasmala. Fajn oddychovka, i kdyz nekdy uz se humor opravdu lamal pres koleno.

fénix56
03.07.2020 5 z 5

Líbilo se mi komentování stejné situace z pohledu muže i ženy. Perfektně je tak vidět rozdíl v myšlenkových pochodech obou pohlaví. Samozřejmě, že Dominik Landsman hodně využívá nadsázky, tak jako i v ostatních svých knihách. Ale mně ta nadsázka nevadí, naopak. Rozhodně se při čtení těchto knih bavím víc než při nějakých českých romantických filmových komediích.

Tereza K.
03.07.2020 4 z 5

Vůbec nic jsem od knihy nečekala - Deníčky moderního fotra jsem nečetla (zatím :-) ) a komentáře ke knize mě spíše odrazovaly... ale asi jsem ji vybrala ve správný čas a sedla mi! Je to nenáročné čtení u kterého jsem se dost nasmála... někdy i nahlas. Bavilo mě to. Ale zjistila jsem, že jsem spíš asi chlap :-)))

Aranel15
01.07.2020 4 z 5

Některé situace byly vtipné a skutečně ze života, jiné naopak do vtipnosti násilně tlačené, ale celkově se mi kniha líbila.

NikolSeven
25.06.2020 5 z 5

Po knize jsem sáhla, protože jsem potřebovala něco lehkého a oddechového, čím bych se oprostila od učení na státnice. A dokonale to splnilo má očekávání.
Ano, dalo by se namítnout, že situace, které se v příběhu odehrávají, jsou značně extrémní, stereotypní a předvídatelné. V téhle chvíli to ale mé čtecí potřeby uspokojilo. Pobavila jsem se (někdy mi až tekly slzy) a především jsem se u toho neskutečně odreagovala.
Doporučuji, pokud hledáte knihu, u které nebudete muset příliš přemýšlet!

carol_peskova
17.06.2020 5 z 5

Kniha byla velmi čtivá a dokonce jsem ji dočetla i s mým přítelem, který vůbec nečte knihy, ale tahle ho prostě zaujala :D. Za mě prostě kniha plná humoru :D

michaela3618
16.06.2020 3 z 5

Knihu jsem si precetla na doporuceni. Mam doma i dalsi dily, ale nejak to neni muj salek ctiva. Uvidime jestli se to zlepei i po precteni dalsich knizek.

BaHa
14.06.2020 1 z 5

Hruza. Hruza. Hruza. Kdyz nekdo chce byt vtipny za kazdou cenu a vsude, vetsinou to dopadne opacne. Priznam se, ze jsem to komplet nedala a to docitam prakticky vsechno. Ale tady bylo tolik ironie, nadneseni, sarkasmu a ostrovtipu az se to vlastne nedalo cist. A pritom napad to byl super.

K.Exnerová
06.06.2020

V knize je i pár slabších pasáží, ale celkově se mi jejich humor líbí a je to pro mě příjemná oddechovka, když se chci zasmát a naladit se na to brát život trochu s nadhledem. :)

Ančísek
05.06.2020 5 z 5

Jednoznačně nejlepší Dominikova kniha, je to slušná hlína pro všechny, kdo neberou moc vážně svět, sebe ani vztahy. Zuzka tomu přidala šmrnc a glanc (přečtěte si něco od ní!), takže výsledek je perfektní. Smála jsem se prakticky až do konce. :)

Drahuš
24.05.2020 5 z 5

Já jsem se tak pobavila, neskutečně. Nízké hodnocení mě odrazovalo, ale jsem ráda, že jsem na něj nedala. Perfektní oddychovka. Těším se na "fotra".

zimolka
22.05.2020 2 z 5

Neurazila,nenadchla,přečteno kvůli výzvě.

humor partnerské vztahy česká literatura manželství stereotypy muži a ženy

Autoři knihy

Dominik Landsman