Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil

Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307332/bmid_denicek-moderniho-paru-aneb-zeny-js-QfZ-307332.jpg 3 1049 271

Kdo by neznal eskapády „moderního fotra“, které Dominik Landsman zachytil ve svých úspěšných Deníčcích? Nová kniha, kterou napsal společně s blogerkou a spisovatelkou Zuzanou Hubeňákovou, se pouští na stejnou půdu, ale zpátky do doby, kdy ještě nebyl otcem. Jindřich a Nataša s ironií a černým humorem sobě vlastním popisují své seznámení, sestěhování a nakonec i početí dítěte a mezitím neodolatelně glosují rozdíly mezi muži a ženami, vztahové stereotypy, různé fáze zamilovanosti nebo nástrahy společného bydlení. Deníček moderního páru zachovává styl předchozích dílů, ale díky spoluautorství je bohatší o dva rozdílné, ale srovnatelně humorné styly. Pojďte zjistit, co se dělo předtím, než na svět přišel Čeněk!... celý text

kristynyli
28.12.2016 5 z 5

Deníček moderního fotra jsem sice nečetla, ale po této knize se k tomu určitě dostanu. Velmi se mi líbilo spojení dvou autorů a pohledů z mužské a ženské strany, musím přiznat, že v nejedné věci je reálná podoba. I když zrovna nejsem z těch, kdo se naštve když přítel nepochválí účes, chodím totiž ke kadeřníkovi jednou za uherský rok... Ale zpět ke knize. Velmi se mi líbila, byla vtipná a docela jsem se u ní nasmála. Ještě že jsem ji nečetla v šalině, to by se lidé asi koukali. Jako odpočinková literatura je kniha velmi vhodná. :)

Janiss_89
23.12.2016 1 z 5

Nechápu to vysoké hodnocení nahoře, fakt ne. Znám Moderního fotra, i když jsem četla jen úryvky, ale bavilo mě to. Toto bylo utrpení a nuda od hmm třetí stránky. Nedávám odpad jen kvůli prvním stránkám a scéně s povlečením, to mě fakt pobavilo, ale bylo to to jediné:p

vladka31
21.12.2016

Po "Vstupte bez klepání" jsem ji natěšeně koupila byla jsem zklamaná.

Kajula27
19.12.2016 1 z 5

Hodně se mi líbil Deníček moderního fotra, těšila jsem se proto i na tuto knihu, ale strašně mě zklamala.

Jane417
15.12.2016 odpad!

Strašný! Nikdy jsem v hodnocení "odpad" nepoužila! Až teď... Při čtení knížky mi bylo trapně u každé věty! Tak neuvěřitelně stupidní knihu jsem ještě nečetla. Myšlenka dobrá, ale to zpracování?!?! Asi to mělo být humorné, ale nezasmála jsem se ani jednou! Spíš jsem přemýšlela, proč s takovým brakem ztrácím čas... Hlavní hrdinové jsou úplně nechutní, absolutně nereální a opět musím použít slovo trapní! "Vtipy" v každé větě a za každou cenu! Přemýšlela jsem docela dlouho, za co bych udělila alespoň jednu hvězdičku, ale nic mě nenapadlo!

pidalka777
14.12.2016 4 z 5

Dostala jsem ji k výročí. Od první stránky jsem se smála. Nejhorší bylo udržet smích ve vlaku v tichém oddílu, ale párkrát jsem fakt vyprskla.

lenkaabooks
13.12.2016 3 z 5

Seznámení, randění, společné soužití. Ty stejné situace z pohledu ženy a muže. Pobavilo, neurazilo, nenadchlo.

Dousabel
11.12.2016 5 z 5

Luxus! Výborná knížka, snad u žádné jsem se tak ze srdce nezasmála! Toto se opravdu povedlo, zvlášť kapitoly o nakupování a zlomené noze! Ty mi způsobily několikaminutovou křeč v čelisti :o))) Vřele doporučuji, pokud se chcete pobavit.

ses3
17.11.2016 5 z 5

Knížka byla podle očekávání čtivá a vtipná. Jen konec trochu melancholický, ale dojem se upevnil rozhovorem s autory na konci knihy :-)

PavlinaRegi
11.11.2016

Na oba autory se krásně dívá, ale ještě lépe se čtou. Přečetla jsem jedním dechem, nedalo se odtrhnout! Naprosto doporučuji, obzvláště na podzimní dlouhé večery...nebo jako u mě jeden :-)

sarka9488
06.11.2016

Tahle spolupráce se velice povedla. Oba psavci- Zuzana Hubeňáková a Dominik Landsmann jsou prostě...megavtipný, cool, boží a....krásní!

humor partnerské vztahy česká literatura manželství stereotypy muži a ženy

Autoři knihy

Dominik Landsman