Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil

Kdo by neznal eskapády „moderního fotra“, které Dominik Landsman zachytil ve svých úspěšných Deníčcích? Nová kniha, kterou napsal společně s blogerkou a spisovatelkou Zuzanou Hubeňákovou, se pouští na stejnou půdu, ale zpátky do doby, kdy ještě nebyl otcem. Jindřich a Nataša s ironií a černým humorem sobě vlastním popisují své seznámení, sestěhování a nakonec i početí dítěte a mezitím neodolatelně glosují rozdíly mezi muži a ženami, vztahové stereotypy, různé fáze zamilovanosti nebo nástrahy společného bydlení. Deníček moderního páru zachovává styl předchozích dílů, ale díky spoluautorství je bohatší o dva rozdílné, ale srovnatelně humorné styly. Pojďte zjistit, co se dělo předtím, než na svět přišel Čeněk!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307332/big_denicek-moderniho-paru-aneb-zeny-js-QfZ-307332.jpg 3.2867

Kniha Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil

Doubravka1975

Oddechové a nenáročné čtení. Vtipně a s velkou dávkou nadsázky vždy popsáná stejná životní situace ze dvou pohledů. Z mužského pohledu v podání Jindřicha a ze ženského pohledu v podání Nataši. Asi o trošku víc se mi líbily Jindřichovy kapitoly

mia.com

Samozrejme vam musi sedet Dominikuv humor, aby se vam knizka libila, coz mne osobne sedi. Celkem casto jsem se smala i nahlas, nektere casti byly hodne vtipne, ale spousta z nich az trapne prepalena a na me uz moc absurdni, vcetne zaverecneho rozhovoru. Takze celkove prumerna oddechovka, u ktere nedoporucuji premyslet.

juliesze

Na sílu tlačené fórečky. Takže cítíte, jak autor až moc tlačí na pilu. Nepobavilo, nepoveselilo a dokonce jsem si říkala "to jako fakt"? Hrozné klišé a stereotypy, před kterými se za půlkou knihy už skoro schováváte.

Emberas

Tomuto druhu humoru příliš nerozumím.

Gordonlord

Deníček stereotypního a přesto příšerně nesympatického páru, kde jsou ve vztahu "totální kretén" oba dva.

Byla to vážně slabomyslná blbost a většina vtipů, nebo pokusů o vtip, byla fakt trapná. Ale některé se povedly a musím na druhou stranu uznat, že mě stále zajímalo, co bude dál a při poslechu audioknihy mi to v práci poměrně dobře utíkalo.

Nic horšího, ale ani lepšího o tom nemůžu napsat.

Pavouček2

Poslechnuto jako audiokniha. Podání Jindřicha mě hodně bavilo, brala jsem to s nadsázkou, že je to aby se člověk zasmál. Nataši vůbec, to mi přišlo trapný kopírování stylu humoru Jindřicha.

Marfulka007

Taková klasická oddechovka. Dobře se čte díky kratším kapitolám. Pobaví. A pokud člověk nečeká nějaké hlubokomyslné (což by neměl už jen podle názvu), tak bude spokojen.

Lely

Oddechové a nenáročné čtení u kterého se člověk zasměje.