Nová zkouška

Nová zkouška https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485097/bmid_nova-zkouska-Wiu-485097.jpg 3 267 49

Démoni z Los Angeles série

Každý člověk má srdce, ale ne každý s ním umí správně zacházet. Jessica Turner se pomalu sžívá se situací, do které se dostala. Vzniká otázka, jestli je to opravdu tak děsivý vztah, který se dá vydržet jen s největším sebezapřením? Skutečně Jessica jen plní příkazy svého trýznitele, aby ji už konečně propustil? Dohoda, kterou mladá žena uzavřela s ďáblem v lidském těle, získává ze dne na den jinou podobu. Zjišťuje, že to, co pro ni bylo ze začátku nepřijatelné, najednou není tak děsivé, a celá tato brutální erotická hra se jí začíná líbit. Jenže proměnou neprochází jen Jessica, ale i její trýznitel. Liam O´Dire se dostává do situace, které se chtěl za každou cenu vyhnout. Díky mladé ženě ďábel opět objevil své srdce… A tak dvojice pokračuje ve hře, ale už s jinými pravidly, a také s dalšími postavami, které se do ní zapojují. Objevují se noví hráči, kteří nechtějí hrát fair play. Touží po tom, co vlastní Liam… Nová zkouška je pokračování erotického románu Kingy Litkowiec Cizí dluh“, který vyšel v r. 2020. Druhý díl série Démony Los Angeles ukazuje vztah obou hrdinů z úplně jiné perspektivy. Je to kniha akční, ale zároveň velmi smyslná, plná vášně a drsné erotiky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Nowy układ , 2020

EvikU.
28.08.2022 3 z 5

Na druhý díl této série jsem se moc těšila. Jenže tenhle vůbec nebyl takový jako první díl. Nevím, prostě to bylo pořád takový stejný, nic se tam nedělo.

Jsem vděčná holkám, že se mnou četli ve společném čtení, protože se obávám, že by to byla po hrozně dlouhé době odložená kniha.

Zvrat nastal u 31 kapitoly. Konečně mě kniha zase chytla, čtivý až do konce. Jenže to už prostě na hodnocení knihy nevytáhne.

Konec mohl mít ještě víc stran, mohl být víc dramatický. No díky tomu konci knihy si někdy v budoucnu přečtu i další díl.

happy19
27.08.2022 3 z 5

(SPOILER) No slabší odvar 1.dílu...
Radši bych ty zlouny nechala zlé déle:-D
Je to pak stejná písnička a tady byl jako bonus sex v sexu a neuvěřitelná spotřeba vody:-D
...ale další díl stejně dám,jelikož mě Joaquin(úžasné jméno,-) velice zaujal!

„Znalost vlastní temnoty je nejlepší metodou pro řešení temnot jiných lidí.“

ElikaBendova
16.08.2022 3 z 5

velké plus má u mě autorka, že ponechala hlavního hrdinu stejného bastarda, jako byl na začátku a není to žádný přesladký zamilovaný děj. Kinga se asi moc ráda koupe, jinak si nedokážu vysvětlit proč v každé kapitole je minimálně jednou (někdy i víckrát) scéna, kdy se musí jít Jess vykoupat, musí si dát rychlou sprchu, opláchnout se a podobně stejně jako i v prvním díle. Jako hygiena musí být, ale toto už rozčilovalo.

zp87
01.08.2022 4 z 5

Hodně velká únikovka.
Sex, zabíjení, sex, fňuk fňuk, trocha akce, sex, mafiáni, velká ramena, dotek romantiky. Jo a sex.
Nic světoborného, útěk z reality, čtivo do postele. Ale já se u tohoto čtení odreagovávám ráda a no a co, že to není kniha hodna ocenění. Bavilo mě to, i když to je tak trochu ptákovina.
On je možná o trošičku menší debil, ale ona je snad ještě větší nána... Štvali mě oba.

Sebík0903
30.07.2022 4 z 5

Tenhle díl se mi četl lépe než ten první. Musí se nechat, že spisovatelka má velmi čtivý druh psaní a nic nijak dlouho neprotahuje a jde přímo k věci. Možná jsem úplně pár věcí nepochopila, kam mířila s přehnanými tajnostmi a starostmi apod.-Spoiler!!! Např.: to jak naznačovala zpočátku, že je Jess hodně přecitlivělá a nebo jak Jess tvrdila, že musí Liamovi něco říct a...pak vlastně nic neřekla. Možná se to dozvíme až v dalším díle, těžko říct, každopádně konec mě úplně dobil a nejsem schopná říct ani si myslet, kam třetí díl povede. Upřímně, vztah mezi Joaquinem a Jess nechápu vůbec, čekala jsem mezi nimi nějaké vysvětlení, ujasnění...něco nám čtenářům mohlo být předhozeno.
Jako ukončení recenze, musím říct, že tenhle díl mě donutil si tuto sérii oblíbit více než ten první. Těším se na další díl.

Literarytwins
07.07.2022 1 z 5

Tato recenze bude asi z těch stručnějších a údernějších. Jak jsem Cizí dluh ještě jakž takž zkousla, tak Nová zkouška byla doslova četbou za trest. Začnu těmi pár věcmi co byly pozitivní a to krásná obálka knihy a její čtivost. Myslíme tím styl psaní autorky, která dokáže nic napsat tak, že vám slova krásně ubíhají před očima. Tím ale končíme. S Klárkou jsme se do knihy pustily s nadějí, že druhý díl bude o něco lepší. Bohužel po obsahové stránce se až na jednu scénu v závěru knihy v podstatě vůbec nic nestalo. Příběh byl v podstatě kombinací neustálé hygieny (stále chodili do vany/sprchy), sexu a fňukání. Mně osobně z dvojice hlavních hrdinů o něco méně vadil Liam, který stále mlel to samé dokola, konkrétně jak je v šoku, že je schopen lásky a neustálé omílání jeho uvědomění citů k Jessice. Ta na druhou stranu pro mě byla absolutně na pěst a vknize mi dost vadila. Fňukala, že něco chce a když už to dostala tak se chovala jako rozmazlený spratek a taky kvůli všemu vyváděla a fňukala. Další vlastností, kterou mi pila krev bylo to, jak neustále strkala čumák do věcí, do kterých jí nic nebylo a vyvolávala tak zbytečné dusno a konflikty. Její vztah s Joaquinem nekomentuju raději vůbec...Za mě tato série byla neskutečné zklamání bez pořádného příběhu a děje, když už něco bylo bylo to za mě buď převzaté a nebo zcela nezajímavé. Další knize v této sérii s největší pravděpodobností už šanci nedám. Promarněný potenciál...

katasokolov
15.06.2022 2 z 5

Opět oddechovka tak akorát pro válečku na krétské pláži. Jednička se mi sice líbila podstatně víc, ale co už. Na každé druhé stránce zjišťujeme, že Liam má konečně zpět své dávno ztracené srdce a Jessica byla taky celkem dost nesnesitelná v té své rozháranosti …. Erotické scény byly podobné jako v předchozím dílu a také tvořily většinu samotné knihy. Děje bylo pomálu…dozvěděli jsme se něco o nových postavách a rozkryli nějaká tajemství - kupříkladu původ Jess. Liam odhaluje své něžné polovičce věci kolem mafiánského byznysu (opak Mountovy trilogie). Polovička se přizpůsobuje a dokonce si to i náramně užívá .
No co Vám budu povídat, na Nobelovu cenu za literaturu to asi aspirovat nebude, ale jako klidové čtivo, u kterého chcete opravdu jen vypnout, to stačí bohatě ….
Z polských autorek mě nejvíc oslovila Anna Szafrańska, která do placu hází alespoň nějaký smysluplný děj, který ve Vás vyvolá emoce, jež zpracováváte ještě notnou dobu po dočtení poslední stránky. Neskutečně se těším na Malvínu.

Jita160
12.06.2022 5 z 5

Kdo četl první díl tak ví,že to není žádná romanťárna ,ale pořádná mafiánská porce sexu, násilí a vulgarismů.
Moc dobře se mě to četlo...vůbec jsem se nenudila.
Líbil se mě posun obou hlavních hrdinů.
Liam,démon,mafián stále tvrdý vůdce,kterému kvůli ženě roztávalo srdce.
Jessica,křehká květinka se stává mafiánskou milenkou a podlehne mu na tolik,že se začne formulovat,přestane se bát,učí se střílet a dokonce i zabíjet.
Rozhodně se pustím do dalšího dílu...snad si nedočkavosti do té doby neokoušu nehty :-D

Sysel
08.06.2022 1 z 5

Když jsem přečetla první díl, pustila jsem se i do druhého. Ale teda čtení trochu za trest. Nebavilo mě to. Nelíbí se mi moc ani styl vyprávění a ani moc děj. Takové.... no koupel, koupel, sex, zbraň, pocity, láska, nenávist, vana, sex.... no bavila mě až úplně poslední strana a kvůli ní si ten další díl určitě přečtu. To mě zajímá

Andrejka91
06.06.2022 4 z 5

Tento díl se mi líbil trošku víc než první, ale nemůžu si pomoct ale strašně mi to připomíná trilogii 365 dní. Hlavně v tom jak Liam oslovuje Jess "maličká" a když ji oslovuje "malá", tak to mi vyloženě vadilo. Jinak se to dalo číst, přečetla jsem knihu jedním dechem za pár hodin, mělo to spád, byla tam akce, erotické scény dobře napsané, ale asi jich tam bylo zbytečně moc.
Líbilo se mi jak Liam vyměknul a z Jess se stala odvážná holka a ne žádná fňukna.

Radka1727
04.06.2022 3 z 5

Po přečtení 1.dílu jsem od pokračování čekala něco lepšího. Asi by stačilo u prvního dílu 50 stran navíc, než tohle. Opět stejné scény sex-sprcha nebo vana, Liam se sice trochu posunul,ale Jess už asi trochu hráblo z pobytu v jedné místnosti... Jejich příběh byl už vyčerpaný v prvním díle, tak doufejme že trojku zachrání Joaquin .....

MichaelaJan
04.06.2022 2 z 5

První díl se mi opravdu líbil, a tak jsem se moc těšila na pokračování. Ale musím přiznat, ze to mě poněkud zklamalo. Jessika mě strašně štvala, jako kdy se z ní stala taková nesympatická, rozmazlená pipka ? Liam to trošku celé zachráňoval, trošku ! Celé mi to přišlo takové uspěchané, jakoby spisovatelka měla myšlenku a ŠUP napadlo ji něco jiného, a ŠUP zase jiná myšlenka. Erotické scény jsou divné, je jich tam hodně, ale pořád stejné. Stejné opakující se fráze atd.
Opravdu jsem z toho taková rozpolcená, ale i tak dám pokračování asi šanci, vzhledem k tomu, že se mi líbil aspoň první díl.

Petra024
04.06.2022 4 z 5

(SPOILER) Musím říct, že jsem se na pokračování série Démonů z Los Angeles těšila. Liam zůstal takovým jakým byl tedy bezohledným parchantem jako v prvním díle, jen mu rozmrzlo srdce. Zatímco Jessica, z ní se stala rozmazlená princezna, která myslí na sebe a taky která stále šťourá do věcí, do kterých ji nic není. Ale zase usmířila Liama s matkou a díky ní se dozvěděl, jak to doopravdy s jeho rodiči bylo. Joaquin byl prvotřídní psychopat a upřímně nechápu, jak ho Jessica mohla mít ráda. Líbilo se mi, když Valerie mluvila o Liamovi, jaký blbec a pitomec je, ta starší dáma si nebrala servítky ani v prvním díle knížky, a to opravdu bylo zábavné. Také se mi líbilo, že Jessica vychází s Morrisem. Když ji Morris chtěl naučit střílet a popisoval zásadní věci, postavení Jess ke střílení, nooo co dodat chovala se v té situaci jako pitomá slepice s dovolením. Jediné, co mě zajímá, jestli třetí díl bude taky aspoň trochu o Liamovi a Jessice nebo jen o životě Joaquina, protože jsou tu otevřené věci, které mě zajímají.

kacenka6144
02.06.2022 3 z 5

Snaha se autorce nedá upřít, ale Meghan to prostě umí líp.

ElikaS
01.06.2022 2 z 5

Musím uznat, že i když jsem k prvnímu dílu měla drobné výhrady, tak mě knížka bavila a celkem jsem se těšila na pokračování. Bohužel mě druhý díl zklamal.
Jessica i Liam se podle mě chovali nelogicky a především chování Jess mi přišlo hodně přitažené za vlasy. Nějak jsem se s nimi nedokázala ztotožnit, a to i přesto, že mám mafiánské romantiky celkem ráda.
Mimoto mě tentokrát zklamal i děj. Jasně, že každá druhá kapitola končí sexem je v rámci žánru celkem normální, ale mělo by tam být něco mezitím. To tady chybělo. Když už se konečně schylovalo k nějaké akci nebo něčemu zajímavému, bylo to šup, šup a hotovo. Příběh by se zasloužil trochu rozvinout, rozepsat.
A co mi přijde jako největší vada knížky, jsou mizerně popsané sexuální scény. Přišly mi bez nápadu, napsané zcela neoriginálně a navíc podobně odfláknuté jako příběh.
Jediné co mi přišlo celkem zajímavé byla postava Joaquina, ale i tohle bylo vcelku odfláknuté, tak uvidíme, co následující díl.

LenRan
26.05.2022 1 z 5

Celou dobu jsem váhala mezi odpadem a jednou hvězdou, ale protože jsem to dokázala dočíst, tak tu jednu si to zaslouží. Ve mně tyto dvě knihy vzbuzovali jen odpor, hlavní hrdina totální strup a děj strašně nudný, stále stejný dokola: špatně popsaný sex, co si vezmu na sebe?, nějaká akce v klubu a věčné sprchování nebo koupání (už chápu proč je v L.A. nedostatek vody), nic víc se nedělo, jediná akce, která se stala je až na konci, ale to proběhlo tak rychle, že to ani nestojí za řeč. Nedoporučuji, ztráta času.

evineckY
25.05.2022 4 z 5

(SPOILER) Připadám si poněkud zvrhle, když držím pěsti násilníkovi a vrahovi.
No dává to smysl, když se mi líbí Kmotr a to nenávidím násilí .
Jessica - puťka, do nedávna skoro - panna, teď sexuální mašina a mistr ve střelbě, které nevadí vraždění :-(
Alespoň že z Liama neudělala spisovatelka slintajícího blbečka.
Pokračování patří Joaqinovi.

V.Marie
25.05.2022 3 z 5

Sex-sprcha-sex-sprcha-sprcha-sex.. děj rychle odsýpal, až moc. Některé zásadní věci nejsou moc rozepsány, což naštve.
Dávám 3*

LilluLong
23.05.2022 5 z 5

Dlhé časové odstupy medzi jednotlivými časťami, takze som to brala zas od prvého dielu a prečítala jedným šupom :) Autorka píše pútavo u mna ma za 5*

JitulHa
23.05.2022 5 z 5

Liam O´Dire zůstal sám sebou, sice otevřel své srdce nesrdce jisté ženě, ale to je všechno! Ano, je stále tím bezohledným všehoschopným parchantem, se kterým jsme se střetli v první části této nevšední série. Upřímně, kdyby tomu bylo jinak, autorka by totálně pohřbila veškeré přednosti celého příběhu, a to by byla, věřte či ne, opravdu velká škoda. Právě zdejší postava hlavního hrdiny, ji totiž odlišuje od ostatních pikantních romancí z podsvětí. On je zkrátka nelítostný zlosyn se sexy zevnějškem, ať už s Jessicou po boku, nebo bez ní. Také ji to nevysvětlitelně táhne nejen k Liamovi samotnému, nýbrž i do jeho nebezpečného světa. Možná víc než by se dalo považovat za příčetné... A možná začínám pochybovat o své vlastní příčetnosti, ale mně se to jednoduše líbilo - ta surovost, vztek a nemístnost ve vyprávění do tohoto temného příběhu krásně zapadla. Tenhle poněkud zvrácený příběh si totiž na nic nehrál, on takový skutečně byl.

Kinga Litkowiec
polská, 1994