Hrdinové pekel

Hrdinové pekel https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216290/bmid_hrdinove-pekel-216290.jpg 5 120 11

Demonata série

< 10. díl

Beranabus a Dervish jsou mrtví. Bec uzavírá s Lordem Lítost děsivé spojenectví. Pecka je slepý a proti své vůli uvězněný na Zemi. Grubbs je šílený žalem a ztrácí nad sebou kontrolu. Démoni přecházejí do našeho světa. Učedníci umírají jeden po druhém. A Stín stále čeká. Vítejte na konci!!!

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , CooBoo

Hell´s Heroes , 2009

ja.kordo
13.10.2022 3 z 5

Nuda to nebola, no čakal som lepšie finále. Nuž ale na to, koľko vecí ma nechalo chladným, tak ma toho aj dosť prekvapilo, čiže aj záverečná časť si odo mňa odnáša štandardné tri hviezdy :) Demonata je fajn séria s veľkým potenciálom, ktorý mohol byť využitý o dosť lepšie, no ako zábavnú oddychovku ju určite môžem odporučiť.

Luigi1
02.02.2021 5 z 5

Tak je tu konec ani nevím jestli jsem si ho přál,ale je to tady,celkový dojem plusový.

Tesinka_Laufey
12.11.2018 3 z 5

Většina příběhu mě nebavila a měla jsem pocit, že Shan se vše jen snažil natáhnout, aby měla série pěkné číslo. Konec byl vcelku dobrý. Naštěstí je příběh z Grubbsova pohledu jinak bych dala ještě mně hvězdiček.

Zelený_Drak
05.06.2018 2 z 5

Úplné finále se mi docela líbilo, zrovna čtu sérii, která je starší a kde by prý mělo být něco podobného, tak uvidím, jak moc je vykradené. Nemusí být. Bohužel, než k tomu velkému finále došlo, byl děj dost předvídatelný. Celou dobu mi ale bylo jasné, jak to bude s Bec, takže mě nebavilo, když se 3/4 knihy řešilo právě tohle. Rozhodně to není série, ke které bych se ještě někdy chtěla vrátit.

andy060
03.05.2018 4 z 5

Whow....dost dobře zpracovaná kniha. Sice dle meho názoru autor nedokáže překonat ságu Darrena Shana, ale i pres to mě velice zaujala. Miluju to násilí a napěti doplňovane dobrými vtipy. A navic dost dobře zpracovaný děj a vlastnosti demonu. Jediné co se mi nelibylo byl konec, ale tak myslim že k Shannovim knihám to tak nějak patří

Viki0
28.01.2017 5 z 5

Závěrečný díl této série mě vážně dostal. Musím uznat, že jsem čekala dost jiný konec. Zakončení této úžasné série mě opravdu překvapilo. Přímo po dočtení knihy jsem měla smíšené pocity, ale postupem času si uvědomuji, že jiný konec by k tomu prostě neseděl. Demonata jsou pro mě srdeční záležitost, moje nejoblíbenější série od pana Shana a jedna z mých nejoblíbenějších sérií vůbec. Teď už mi nezbývá nic jiného než doporučit...

Shira27
24.04.2016 5 z 5

Paráda! Ten závěr mě překvapil. Vůbec bych takový konec nečekala. Boží! :) Časem si určitě přečtu i Ságu Darrena Shana. No já prostě nemám slov...
Co bych chtěla zmínit je, že ve všech deseti knihách byla několikrát fráze: "..s to..". Teď kdykoliv když to někde uslyším, nebo přečtu, vždy mě to nostalgicky připomene Demonata. :D

Avatar Aang
17.02.2016 5 z 5

Na tuto sérii demonat nemužu dát nic jiného než 5 hvězdiček

duben
10.03.2015 5 z 5

Pěkné trošku předvídatelné zakončení, ale napsané hodně poutavě a rozhodně tam byla i nějaká zajímavá překvapení.

Nemesis Moriko
11.09.2014 5 z 5

Velmi originální kniha. Sérii jsem považovala za slabší nežli Ságu Darrena Shana, postupně mi přišlo, že už jde hlavně o vraždění a příběh se tam jaksi ztrácí, ovšem Shan umí psát opravdu napínavě. V posledním díle bylo sicé více vraždění než obvykle, ale přesto tam byly hlášky, které mě pobavily a opět se oběvil příběh, který stál za čtení :) Knihu jsem přečetla poměrně rychle a konec mě opravdu příjemně překvapil, byl takový správně Shanovský :3 Vlastně mám i teorii která propojuje Demonatu se Ságou Darrena Shana.. :D
Za mě jednoznačně 5* :)

Scharks
01.08.2014 5 z 5

Tak rozhodně po přečtení první knihy jsem takový konec nečekala :D Super!! Tohle by mě opravdu nenapadlo! :o) Dávám 5 hvězd a jsem moc ráda, že jsem si Demonatu přečetla, i když Sága DS je mi pořád milejší a je to moje srdcová záležitost :o) Demonata je originální, naprosto Shanovská a prostě super :o) Vřele doporučuji!