Dedkov veľký útek

Dedkov veľký útek https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336475/bmid_dedkov-velky-utek-zVB-336475.jpg 5 192 192

Ďalšia kniha od svetoznámeho britského komika a autora detských kníh Davida Walliamsa je príbehom chlapca, ktorého dedko sa určite vyrovná aj babke gaunerke. Jackov dedko totiž síce chodí do obchodu v papučiach, na večeru vám väčšinou ponúkne niečo fakt podozrivé z ešte podozrivejšej konzervy a často si nespomenie ani na meno vlastného vnuka, ale ešte stále si dokáže sadnúť do lietadla, vzniesť sa k oblakom a zahrať sa na hrdinu! Pridajte sa k Jackovi a jeho dedkovi a prežite s nimi vzrušujúci let nad Londýnom vo svete plnom snov a nebezpečných dobrodružstiev.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Slovart (SK)

Grandpa´s Great Escape , 2016

Eliška_Florbal
28.05.2017 5 z 5

Nejlepší kniha snad od Davida Walliamse. Strašně mě bavila ta zápletka a to jak byl Jack odvážný.. Ale přišlo mi divné že by se v muzeu neozval alarm kdyby tam proborili tankem zeď ale ok:). Skvělá určitě doporučuji. Akorát trochu smutný konec.

14makusa26
30.04.2017

nejlepší kniha ve vesmíru... dočetla jsem ji před týdnem a ještě dnes se mi o ní zdá

Nelimilujeknihy
11.03.2017 5 z 5

Nejlepší kniha v historii :)

bagel
08.03.2017 5 z 5

Podle mě nejlepší z autorových knih.

Yakuza500
14.01.2017

Knížka mě bavila,ale zklamal mě konec. Konec totiž nebyl štastný,naopak byl celkem smutný :( Jinak kniha byla ale dost dobrá

AltaMari
04.01.2017 5 z 5

Právě začal číst syn (11 let, žádný vášnivý čtenář, ale tuto knihu si sám vybral v knihovně navzdory její tloušťce), včera mi z ní předčítal a vypadá to na vtipné i duchaplné čtení :o)). Tak snad nadšení vydrží...

pungoš
02.01.2017 5 z 5

Supr kniha!

simi28
30.12.2016 4 z 5

Moc hezký příběh. Všechny knihy tohoto autora jsem přečetla za den, ale tato mi zabrala tři dny, protože jsem ji měla v angličtině. Ale zpátky k ději.
Od tohoto autora jsem četla hodně knih, ale nejvíc se mi líbila Babička drsňačka. Jako všechny, i tahle je napsána velikými písmeny a čte se sama.
Je o životě, a proto není vždy veselá, ale přesto vykouzlí úsměv na tváři. Je to velice oddychová četba, ale zároveň se nad ní musíte zamyslet. Takže jí doporučuji ne jenom dětem, ale i dospělým.

TerJac
31.08.2016 5 z 5

Naposledy jsem četla Ďábelskou zubařku a po prvotním nadšení z předešlých knih jsem byla trochu zklamaná, protože jsem tehdy u té knihy nabyla dojmu, že se autor odklání víc k fantazijním příběhům, které postrádají ty výborné pointy ze života jako předchozí knihy. Velký dědečkův útěk jsem proto vzala do ruky jen z nudy a spíš v očekávání, že knihu budu hodnotit opět stejně jako již zmiňovanou Ďábelskou zubařku. Ale kniha mne naprosto ohromila. Je vidět, že autor je skutečně profík a způsob, jakým nádherně do příběhu vkresluje sociální témata a dotek krutostí reálného života, je prostě ohromující! Kniha je plná, jak vzrušující zábavy, která nepostrádá fantazii a nadnesenost, tak zároveň otázky z života k zamyšlení, které z četby dělají zážitek! Smekám! Mám na stole Příšernou tetu a Krysburger, a jsem moc zvědavá, co autor opět vykouzlil :-)

Vali25
28.08.2016

Chtěla bych se zeptat těch, co četli Příšernou tetu i Dědečkův velký útěk, co se jim, víc líbilo, chystám si koupit jedno z toho a nemůžu se rozhodnout (nepište prosím, že si mám koupit obojí)

Liliana2006
14.07.2016 5 z 5

další super kniha od autora Davida Walliamse =)