Zkouškové peklo

Zkouškové peklo https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390655/bmid_zkouskove-peklo-iwy-390655.jpg 4 14 14

DC superhrdinky série

1. díl >

Představte si střední školu. Máte to? Tak teď si představte střední školu, na kterou chodí superhrdinky. Wonder Woman, Supergirl, Batgirl, Harley Quinnová, Poison Ivy a další a další. Učí se tam nejen běžné předměty, ale i jak pomáhat lidem, jak být kamarádkami... a samozřejmě, občas musí svést i nějaký ten epický zápas se supermizery a s dospíváním!... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Crew
Originální název:

DC Super Hero Girls Vol. 1: Finals Crisis , 2016


více info...

Přidat komentář

Pasadenka
29.12.2019 5 z 5

První komiks z rodiny DC Super Hero Girls. Pro toho, kdo zná původní seriál, jako já :), se jedná o přirozené pokračování franšízy. Příběhově se nám představí hlavní parta hrdinek ze superhrdinské střední, na které zaútočí neznámí agresor. Podaří se holkám vyhrát a obstát v závěrečném testu? To ukáže až čas!

DC universum a nejvíc Wonder Woman a Poison Ivy jsou moje nej hrdinky, takže přirozeně nepřirozeně 5 hvězdiček! ♥

Mooneylan
31.05.2019 5 z 5

Tento komiks je paradni vstup do sveta superhrdinu, a to nejen pro mlade divky. Setkavaji se tu superhrdinky i zaporacky ze sveta DC. Resi jak zkouskove obdobi, tak kluky, pupinky, zabavy a hlavne se dokazi utkat i se superpadouchy. Dej tvori pribehy jednotlivych superhrdinek, ktere se spoji v posledni kapitole. Rozhodne doporucuji jako vstup do superhrdinskeho sveta a pro rozecteni mladych ctenaru.


Sabča92
04.01.2019 4 z 5

Skvělý komiks pro děti! Navíc spojení skvělých komiksových hrdinů na univerzitě se mi moc líbil :_) Pobavila jsem se a dětem určitě doporučuji.

Kralicekusacek
18.10.2018 4 z 5

Ideální komiks pro začínající čtenáře. Lze ho však doporučit i dospělým, kterým se znelíbí současná depresivní literatura a chtějí se pro jednou bavit. A o to právě jde, o zábavu prvoplánově pro děti školního věku. Před čtením bych tedy doporučoval zakoupit si filmy Intergalaktické hry, Brain Drain a Střední škola pro padouchy, které mohou více osvětlit pozadí tohoto příběhu. Stejné téma, tedy DC Superhrdinky, jen pro něco pokročilejší čtenáře, zpracovává i románový cyklus DC SuperHero Girls, u nás byly vydány zatím čtyři díly.