Hity a mýty

Hity a mýty https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406158/bmid_hity-a-myty-oFA-406158.jpg 4 8 2

DC superhrdinky série

< 2. díl

I superhrdinové musí chodit do školy! Jen si kromě pětek a poznámek musejí dát pozor i na to, aby náhodou neotevřeli brány do pekla. To pak nastane problém větší, než když si učitelé pozvou rodiče na pohovor! Wonder Woman, Supergirl, Batgirl, Harley Quinn… a další hrdinky – ty všechny najdete v téhle knize! Série určená především dívkám mezi 6 až 12 rokem!... celý text

Literatura světová , Komiksy , Fantasy

Vydáno: , Crew

Hits And Myths , 2016

Pasadenka
30.12.2019 5 z 5

Ale jo, baví mě to i když o objektivitě se u mě nedá vůbec mluvit. Jednoduše je to celé napsané moc hezky, také nakreslené, příběh má hlavu i patu a prostředek, jo ten také stojí za to. Je to opravdu pro mladší ročníky a na seznámení se s DC universem, nebo prohloubení lásky k němu jednoduše super. Takže šup šup na nákupy! :P

PS: Já prostě Wonder Woman a Poison Ivy miluji! ♥

Kralicekusacek
11.08.2019 4 z 5

Toto je pravděpodobně nejlepší a nejzábavnější komiksová série pro děti. Ale i dospělí se pobaví. Zvláště pak příznivci sérií Harley Quinn a Sebevražedný oddíl. Kupříkladu ředitelkou školy je Amanda Wallerová, jednou z vyučujících Enchantress, spolu s Harley studuje i Katana, ale nechci vše prozradit dopředu. V tomto konkrétním díle bude i Lobo a Birds of Prey, takže myslím, že si to skvěle užijí všichni, kdo znají budoucnost Harley Quinnové. Či spíše její verze z paralelního vesmíru, neboť DC SuperHrdinky nejsou přímo minulostí nám známých hrdinek.