Wonder Woman: Amazonky útočí!: Kniha druhá

POZOR! TOTO JE POSLEDNÍ SVAZEK SÉRIE DCKK! WONDER WOMAN: AMAZONKY ÚTOČÍ!, KNIHA DRUHÁ Původně vycházelo od srpna do října 2007 jako Wonder Woman #11-12 a Amazonky útočí! #3-6 Čarodějka Kirké zaklela Hippolytu, královnu Amazonek, a ta rozpoutala zničující útok na Spojené státy americké. Washington je v plamenech, a dokonce ani Liga spravedlnosti nedokáže plně odrazit vlnu útočících bojovnic. Napětí narůstá a Wonder Woman se snaží najít nějaký způsob, jak zastavit ozbrojené potyčky a zachránit tak své sestry i domovinu, již přijala za svou. WONDER WOMAN #184 Původně vyšlo v říjnu 1969. Aby se mohla utkat s Aréem, bohem války, Wonder Woman rekrutuje nečekanou skupinu spojenců....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454600/big_wonder-woman-amazonky-utoci-kniha-d-rHJ-454600.jpg 3.79

DC komiksový komplet 100.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Eaglemoss Collections

Wonder Woman: Amazons Attack! Part 2, 2019

Kniha Wonder Woman: Amazonky útočí!: Kniha druhá

DennisMoore
15.11.2020

Mně se na rozdíl od kolegy níže líbilo pokračování stejně jako první díl. Jedinou výtku bych měl k tomu, že se na konci sice zničehonic zjeví strůjce toho všeho, té válečné hrůzy, která mě neustále překvapovala, ale to je všechno, nic víc se s tou postavou (ani té postavě) nestane. Prostě pokračování příště, akorát už ne v DC kompletu, který tímto skončil. Ovšem na druhou stranu je to docela pěkná symbolika - komplet končí, ale příběhy DC ne :)

hroubek
15.11.2020

Na pokračování Amazonky útočí jsem dost těšil, díky parádnímu zakončení první části. Bohužel při čtení tohoto komiksu přišlo mírné, ale přesto dost citelné vystřízlivění. V první části mě nevadilo přeskakování ve vyprávění, nicméně zde to bylo o mnoho horší. Utrpěla přehlednost a i gradace. Díky tomu některé okamžiky nefungují, tak jak by měly a to je velká škoda. Konec se sice povedl, ale nemůžu říci, že by byl po všech stránkách uspokojivý. Amazonky útočí druhá část není špatný komiks, bohužel na kvality první části nedosahuje.