Maminčin mazánek

Maminčin mazánek https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347188/bmid_mamincin-mazanek-zsU-347188.jpg 4 910 259

DC Charlotte Stafford série

Sleduje... Vyčkává... Kdo je na řadě? Tento thriller o precizním sériovém vrahovi není pro slabé povahy. Musíte být připraveni na šok! Ideální pro fanoušky Angely Marsons. V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Ale jeden z nich je naživu, druhý je mrtvý. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří udělali chybu? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí? Nová série s členkou Londýnské metropolitní policie Charlotte Charlie Stafford v hlavní roli je tu! "Knihu jsem přečetla na jeden zátah a srdce mi bušilo až v krku." PENNY HANCOCK... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Omega

Mummy's Favourite , 2016

JaneTrafy
22.05.2018 5 z 5

Kniha mě zaujala už od prvního okamžiku. Do konce knihy jsem netušila, kdo tím únosce a vrahem je. I když pak jsem tušila, že to bude někdo od policistů, ale kdo přesně to jsem netušila. Moc se mi to líbilo. Bylo mi těch rodin líto. A taky se mi líbilo, jak každý dostal to, co si zasloužil. Svůj trest. Tuto knihu mohu jenom doporučit. :)

MikeDV3
09.05.2018 4 z 5

Opravdu zajímavá detektivka. U některých části mi teda byla až na zvracení a musel jsem je jen letmo prolétnout, ale moc oceňuji fakt že se v této knize chovali oběti skutečně reálně, snažili se komunikovat se svým únoscem a přesvědčit ho, že mu jeho hra vychází. Tohle se moc často nevidí.

Beky
08.05.2018 4 z 5

Úžasný, strhující, napínavý a zvrhlý příběh! :)
Kniha se četla sama. Neustále jsem přemýšlela, kdo je vrahem a nakonec jsem byla hodně překvapená ...
Co se v lidech všechno skrývá za zvěrstva a jak se umí chovat k ostatním.
Konečně thriller, kde se objevily mrtvoly :D .
Oceňuji, jak si autorka pohrála s důmyslnými plány a průběhy všech únosů. :)

nicole1990
07.05.2018

Hodně dobře napsaný thriller trošku mi to připomíná Angelu Marson .. Dost tam bylo o vrahově dětství a o hrůzach,co zažíval.. Vrah mě teda ani v nejmenším nenapadl. Přečteno jedním dechem

Brembelik745
02.05.2018 1 z 5

Kniha mě zklamala. Dočetla jsem jí jen abych věděla jak to celé dopadne. Dost krutý a nechutný popis zločinů. Hlavní policistka také nebyla sympatická....u vyšetření celého případu spíš měla štěstí než schopnosti....Většinou knihy nekritizuji ale tentokrát to vážně nešlo. Pouhá 1*. Mrzí mě to.

jaromate
20.04.2018 2 z 5

Naprosto nečekaný konec? Vůbec první detektivka, kdy jsem pachatele uhádla, a to již v první polovině knihy.

kikies
19.04.2018 4 z 5

Příjemný thriller, ač trochu drsnější co se týče počtu obětí a popisovaného řádění - až mě to zarazilo (pozor SPOILER!) - pořád jsem čekala, že některá z obětí přežije, někomu se podaří utéct nebo ubránit. Hlavní postava byla hrdinkou s velkým H, což je popravdě spíše na škodu. Trochu ubrat v superschopnostech na obou stranách (jak detektivka, tak padouch) a příběhu by to prospělo.

Majulle
06.04.2018 4 z 5

Kniha se mi velice líbila, byla napínavá. Bylo zajímavé jak vrah přemýšlel a jak autorka jeho mysl důkladně popsala. Pro někoho nechutné, pro mě pravá napínavá kriminálka bez cenzur. Doporučuji.

Toňula
06.04.2018 4 z 5

Přečetla jsem na doporučení kolegyně, napínavá detektivka se sympatickou hlavní postavou, příběh měl spád a pomaličku gradoval k překvapivému závěru,rozhodně zajímavé, i když lehce mrazivé čtení.

LKS
01.04.2018 3 z 5

Ze začátku mě kniha vůbec nenadchla. Docela dost postav ve kterych jsem se trochu ztracela, především díky pomalému rozjezdu a častému odkládání knížky. V polovině knížky se děj naštěstí rozjel a knížka se mi četla dobre. Akorat mám pocit,jako bych četla pohádku (víc brutální pohádku, teda xD) Dokonalá vysetrovatelka, která má jen jediný škraloup ve své minulosti a i ten se snaží svou praci "odčinit". K chycení pachatele samozřejmě pomohlo neuvěřitelné stesti a poté slo všechno jako po másle. Všechny problémy se najednou hezky vyřešily a všichni byli šťastní a spokojení xD. No, každopádně po přečtení knížky jsem ráda, že mám jedináčka :-D

bafuskyBaf
26.03.2018 5 z 5

Trošku drsnější knížka. Bylo to čtivé a napínavé. Čekala jsem, kdo je vlastně vrah.

certik003
23.03.2018

Knížka byla čtivá a napínavá, i když ze začátku jsem se ztrácela v množství postav. Těm, kdo mají rádi drsnější detektivky ji určitě můžu doporučit.

Sallka
20.03.2018 4 z 5

Rozhodně jedna z těch lepších detektivek, která se nemusí chlubit zlatou hvězdou.
Pachatel byl velice chorý na mysli.

1825
16.03.2018 1 z 5

Knihu jsem jen prolistovala.. nedokazala jsem se zacist.. nebavila me

Ajuszka
06.03.2018 5 z 5

Me se to libilo :) ti,co pisou ze to bylo drasticke tak nejspis cetli poprve knihu tohoto typu:D psanim hodne podobne kniham od L.Jackson. Za me super cteni,po dalsi knize urcite sahnu :)

Evca2899
05.03.2018

Tak nevím jestli nejsem ujeta, ale nejvic mě bavily pasáže popisující vrahovu mysl a vraha vůbec.
Charlie byla takový Mirek Dusin v suknich, mám radši temnější hlavní hrdiny.
Na začátku jsem se celkem ztrácela v popisu postav, přišlo mi to takové celé zmatecne. Nicméně vraha jsem neodhalila ani náhodou a kniha jako celek dobrý, i když působila chvilema, já nevim, odflaknutě?!

Bella09
01.03.2018 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Četla jsem s napětím, v části kde se popisuje jak pachateli ubližovala matka, tak i s odporem. Charlie je na můj vkus až moc dokonalá. Že by byl pachatelem tento muž, mě ani nenapadlo. Určitě si koupím i další knihu autorky, která vyjde v dubnu.

SimonaP
01.03.2018 2 z 5

Mně se kniha líbila, přečetla jsem jí rychle, byla napínavá, vraha jsem neodhalila.

aishimizu
27.02.2018 2 z 5

Rozhodně jsem od knihy čekala víc. Nezaujala mě od první stránky, jediné co mě nutilo číst dál bylo to, abych nenechávala knihu rozečtenou. A taky jsem si říkala, že se to třeba rozjede ve čtvrtce... v půlce... na konci. Ne, něco tomu chybělo.
Nehledě na to, že hlavní hrdinka byla ta dokonalá, která vždy všechno dokáže a každého zločince dostane do basy. Ne, tak to nefunguje, přece! :D
Je to škoda, podobné náměty knih mám ráda, celé napětí, kdy se člověk nemůže dočkat rozuzlení, těšila jsem se. Bohužel přišlo jenom zklamání.

SakuraLuci
21.02.2018 4 z 5

Zajímavě pojatá detektivka, dávám 4*. Jako prvotina super, škoda že má zde tak nízké hodnocení, některé čtenáře to odradí od přečtení, což je škoda. Něco mě trochu brzdilo ve čtení, ale jako celek knihu hodnotím pozitivním dojmem.

thrillery sérioví vrazi pomsta pohřbení zaživa matky a synové křivda

Sarah Flint
britská