Dárkyně

Thriller z lékařského prostředí vypráví napínavý příběh mladé ženy, která se stane nedobrovolným objektem genetických pokusů. Mladá Američanka se v rámci své práce finanční poradkyně seznámí s pracovníky farmaceutické firmy, která se tajně zabývá genetickým výzkumem ověřovaným ihned v lékařské praxi. Na utajené klinice lékaři používají zakázaných metod experimentů s lidskými embryi a hrdinka se, kvůli svému unikátnímu imunitnímu systému, stává jejich vězněm. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94537/darkyne-94537.jpg 415
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Columbus (ČR)

The annunciation, 1993

Kniha Dárkyně

Marťula339
17. listopadu

Chvíli trvalo, než jsem se pořádně začetla. Začátek perfektní, pak chvile nudy a později se to konečně rozjelo.
Hodnotím kladně.

JANIDE

Dostsla jsem se k ni v knihovne, dobře se četla, zajímavý příběh.

mystar
08.11.2019

Knizka se mi libila. Byla napinava, ctiva a obcas trosku desiva. Se zajimavou zapletkou. Temata z lekarskeho prostredi mam moc rada. Obcas trosku nerealne, presto knihu hodnotim kladne.

brabofka
05.01.2012

kniha napínavá, čtivá až na ten konec. Konec byl utnut a ne zcela vysvětlen, očekávala bych že bude osvobození zajatkyně vykresleno trochu jinak a ne na 4 řádcích vysvětlením jen tak mimochodem. S tím si autor mohl dát trochu práce. za celkové napětí a čtivost dávám 80%, posledním 20 stránkám bych ale dala tak 30%.

Andílek
Andílek