Sladká podvodnice

Sladká podvodnice https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136480/sladka-podvodnice-136480.jpg 4 16 2

Dámy v nemilosti série

Emily se provdala za muže, jehož milovala už jako mladá dívka, a doufala, že Adrian ji bude milovat a zbožňovat stejně jako ona jeho. Namísto toho však Adrien nedlouho po svatbě odjel do Londýna a nechal ji na svém panství samotnou. Tři roky to Emily snášela s důstojností, ale pak se rozhodla ho v Londýně vyhledat. Když se Emily setká s manželem v putyce nejhrubšího zrna, poznává, proč se před ní skrývá. Zároveň však vytuší, že ho sexuálně přitahuje, a tak se rozhodne stát se jeho milenkou… ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Lady Folbroke , 2011

vcielka
20.05.2020 5 z 5

Velmi sa mi pacilo. Jedna z mala Harlequinok ktore som citala s tak prirodzenymi a rozpisanymi charaktermi. A vedela som si ich oblubit. Neprisli mi vobec plytke ako to vacsinou byva a dodali pribehu akusi hlbku. I namet bol zaujimavy. Zhltla som to ako malinu

modranka
29.04.2013 5 z 5

Vôbec som si nemyslela, že medzi harlequinkami nájdem také rozkošné, no rozporuplné dielko.
SPOILER:
Milenky v príbehoch teda nemusím, ale čo ak je milenkou vlastná manželka? Je to nevera? Ako sa má cítiť manželka, ktorá síce vystupuje ako milenka, ale s vedomím, že ju manžel podvádza? Hoci je manžel slepý, dáva mu právo, aby sa k manželke zachoval tak kruto?
No, viac vám neprezradím. Naozaj sa oplatí príbeh prečítať. Budete si klásť sama svoje vlastné otázky.