Putování za štěstím

Putování za štěstím https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143652/putovani-za-stestim-143652.jpg 4 14 4

Dámy v nemilosti série

S mladšími sourozenci bývá vždycky potíž a ani lady Drusilla Rudneyová není výjimkou. Všichni v jejím okolí ji považují za starou pannu a v životě má jediný úkol - dohlížet na svoji mladší sestru, která jednoho dne uteče s mužem, pro ni naprosto nevhodným. Drille nezbývá než se vydat za ní do Skotska, aby překazila plánovaný sňatek a zachránila čest své sestry a pověst rodiny. Avšak netuší, že se na cestě setká s mužem, který navždy změní její život…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Lady Drusilla´s Road to Ruin , 2011

vcielka
24.05.2020 4 z 5

(SPOILER) Cela seria ma take divne preklady niektorych slov. Kym v prvej knihe raz bol Folbroke ci ako sa volal vojvoda a inokedy grof, tu rodinny kociar sem tam nazvu dostavnikom a v tretej knizke je z otca tychto dievcat miesto vyznamneho vojvodu uz len malo vyznamny grof, ktory sa stihol za par mesiacov aj ozenit a kralovsky dvor je prelozeny ako sud. Ak toto pominiem seria sa mi celkom paci. Prva kniha vsak bola velmi mila a dala sa zhltnut jednym tahom, tato druha uz taka celkom nebola. Nebola ale zla az na niektore az prilis silene nedorozumenia a silene situacie. Rozum mi vsak zastal pri prepade kociara, kedy hlavny hrdina z nicoho nic vytiahol zo svojej batoziny 2 cierne satky, ktore bezne zrejme so sebou nosi, lebo je pripraveny na to, ze raz bude potrebovat pre seba a pre svojho spolocnika k prepadnutiu kociara.

modranka
23.01.2018 3 z 5

Celý príbeh sa odohráva v exteriéri, - cesta naprieč Anglickom do Gretny. Štipka dobrodružstva nechýba, konfrontácia morálky a uvoľnených mravov. S hlavnou postavou *pánom Hendricksom* sme sa stretli v prvej časti. Prvá časť do tohto deja veľmi nevstupuje. Lady Drusilla je novou postavou a je úzko prepojená s treťou časťou. Takže najskôr čítajte toto Putování za štěstím. Trojku si nechajte až napotom. Mňa to putovanie trochu nudilo, tak som dala len priemer, ale text sa čítal celkom dobre.

Desamparada
28.03.2016

mně se teda líbila moc,rychle mi čtení utíkalo,ale konec mohl být více rozvedený,je příliš otevřený,ale to se snad srovná ve třetím díle,ikdyž si to moc nemyslím,ten totiž už je věnovaný dalším hrdinům.

Mikeila
08.07.2014 5 z 5

Hezká, stejně jako druhý díl.