Dál nechoď!

Dál nechoď!
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536012/bmid_dal-nechod-661535d7a2dbc.jpg 5 107 107

Po jednom z nejlépe hodnocených českých krimi románu "Poslední nadechnutí" přichází autor Václav Křivanec s novou napínavou detektivkou „Dál nechoď!“. Poklidné léto na Berounsku naruší nález mrtvoly mladé dívky pod skalním masivem. Případ provází řada podivných okolností. Co se skutečně stalo a kdo dívku a další oběti zavraždil? To musí zjistit svérázná dvojice vyšetřovatelů z Prahy – Martin Horn a Barbora Bachová. V pátrání budou muset odhalit události z temné minulosti, aby se po letech dostalo na světlo to, co mělo zůstat navždy pohřbené Václav Křivanec, člen kapely Burma Jones a autor hudby známého hitu „Samba v kapkách deště“, prokazuje svůj nesporný talent i na poli literárním. Ve svém novém thrilleru „Dál nechoď“ dává nahlédnout nejen do průběhu vyšetřování podivných vražd, ale čtenáři zprostředkuje i jejich děsivý průběh. Svižné vyprávění jistě potěší všechny příznivce napínavého čtení.... celý text

BaPe895
05.09.2021 5 z 5

Poslední nadechnutí byl skvělý thriller, očekával jsem se zvědavostí druhou autorovu knihu. Přestože je detektivka Dál nechoď z úplně jiného prostředí, je opět úžasně napsaná a napínavá. Těším se na další detektivku od tohoto autora.

Opatov
29.08.2021 5 z 5

Po Posledním nadechnutí další kniha od autora. Tentokrát české prostředí. Úplně jiná atmosféra, ale opět napínavé až do konce.

PájaK37
18.08.2021 5 z 5

První autorova kniha byla skvělá. Nasadil laťku hodně vysoko, a tak jsem byla zvědavá, s čím přijde příště. A opět nezklamal. Do téhle detektivky jsem se začetla jedno odpoledne a pozdě večer byla dočtená. Děj se tentokrát odehrává v okolí Berouna, takže pro ty čtenáře, kteří mají rádi detektivky z českého prostředí, skvělá příležitost. Příběh je napsán poutavě, svižně, žádné zbytečné pasáže a oceňuji i sem tam trochu humoru na odlehčení tíživé atmosféry detektivního příběhu. A závěr mě úplně dostal. Tam se dozvídáme okolnosti, které jsme naprosto nečekali.

AnetaD.
10.08.2021 5 z 5

Přečteno opět jedním dechem, stejně jako v případě předchozí autorovy detektivky.. nechybí překvapivé rozuzlení, mrazivá atmosféra, inteligentní humor a sympatická dvojice detektivů... :) oceňuji i zasazení do českého prostředí, konkrétně známých turistických míst v okolí Berouna.

ninano
08.08.2021 5 z 5

První autorovu knihu jsem četla na doporučení a byla jsem nadšená. Dál nechoď jsem si již pohlídala:-) Děj se sice odehrává ve zcela jiném prostředí, ale tato detektivka je napsaná opět skvěle. Je napínavá, dobře se čte a nechybí zde ani humor. Dávám plný počet a doporučuji.

Jiho226
24.07.2021 5 z 5

Výborná detektivka,napínavá, poutavě napsaná, s hodně překvapivým závěrem. Potěšilo mě i zasazení příběhu do českého prostředí a inteligentní humor,kterým je tato napínavá kniha proložena.