Ďáblova jizva

Ďáblova jizva https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205457/dablova-jizva-205457.jpg 4 12 2

Isobel Dalceannová už léta tvrdošíjně brání domovskou pevnost svého rodu, a při tom nedbá na vlastní bezpečí. Tak proč do jejích zdí vpustila neznámého člověka, jehož zachránila před utonutím? Jeho tělo ošlehané boji jako by zrcadlilo její jizvy a ponouká ji, aby v něj vložila důvěru. Marc de Courtenay je žoldnéř a samotář. Poznamenaná - a přesto půvabná - Isobel ho však přitahuje. Jenže tím, že mu umožnila nahlédnout za přísně střežené hradby tvrze, mu bezděky odhalila tajemství, díky nimž ji může zradit. Jak by se asi zachovala, kdyby zjistila, co je neznámý cizinec zač…?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Lady with the devil´s scar , 2012

havrmoni
28.04.2019 3 z 5

No chvilkama to tak jako drhlo, ale když jsem se prokousala do půlky, tak už to celkem šlo. Nějak mě občas unikal smysl dialogů. Měla jsem pocit, že tam něco chybí jako, že o něčem přemýšlíte a jen čast té myšlenky řeknete nahlas.

Audreyh
07.10.2018 3 z 5

Přečetla jsem ji. Líbila se mi. Ale už si nějak nepamatuju, o čem to bylo. Oddechovka na odpoledne :-)

harlekýnky historické romance

2010  76%Padlý anděl