Záhadná grófka

Záhadná grófka https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172027/zahadna-grofka-172027.jpg 4 178 178

Cynsterovská sága série

Ďalšie pokračovanie cynsterovskej ságy autorka venovala Gabrielovi Cynsterovi, ostrieľanému zvodcovi, ktorý spoznal mnoho žien, no žiadnej z nich nedal svoje srdce. Alathea Morvellanová pozná Gabriela už od detstva, ale v období dospievania sa jeden druhému vzdialili. Keď kvôli falošným zmenkám, ktoré podpísal jej otec, rodine hrozí, že príde o celý majetok, Alathea sa odhodlá na riskantný krok. Vydáva sa za neznámu grófku a v prestrojení, s tvárou zahalenou čiernym závojom, požiada Gabriela o pomoc...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

A Secret Love , 2000

bajča98
20.02.2014 5 z 5

Líbila se mi stejně jako předchozí díly.A už se těším až začnu číst další.
A mohu jen doporučit.Banda Cyster je nejlepší. XD

willovw
29.06.2013 5 z 5

Tak teď jsem ji dočetla a musím říct, že už dlouho jsem si v knížce tak moc neoblíbila hlavní hrdinku. Alathea byla prostě hrozně milá a sympatická a scény s Gabrielem se úžasně četly. :)

malazluta
15.03.2013 4 z 5

Tuto knihu mám od této autorky nejraději, moc se mi líbila zápletka a vzájemný vztah hlavních postav.

machrus
12.09.2012 4 z 5

Nejlepší díl série to třeba nebyl ale nejhorší taky ne.Já se u něho bavila....a píšu to po přečtení všech 10.dílů...Scéna kdy Gabriel zjistí, že Alathea je dáma s maskou...má to kouzlo...rychle chcete být minimálně o 5 stran dál aby jste zjistili co se bude dít.Já tyhle okamžiky u knih (všeobecně) přímo zbožňuji. ;-D

maryzka
18.04.2012 1 z 5

no nic moc intriky takový že se v tom člověk ztrácí závěr je efektivní jako vyždycky celá rodina Cynsterová se tradičně sejde na svatbě ale jinak kdyby to nebylo pokračování tak bych to ve své knihovně neměla