Svůdcova přísaha

Svůdcova přísaha https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20692/bmid_svudcova-prisaha-w3q-20692.jpg 4 234 234

Cynsterovská sága série

Romantický příběh mladého záletníka, který se poprvé v životě setkává s dívkou, s níž by se chtěl oženit a musí vynaložit veškeré svůdnické umění, aby tvrdohlavou krásku přesvědčil o vážnosti svých úmyslů.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A rake’s vow , 1998

Maruš.D
26.06.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila, četla se lehce, nebyla komplikovaná. Postavy jsem si rychle oblíbila a nevytáčelo mě snad vůbec nic. Rodina Cynsterů nám ukazuje ty pravé hodnoty života. Líbí se mi, jak autorka pojala tuto rodinu a seznamuje nás s ní. Příběh byl zajímavý. Dlouho jsem nevěděla, kdo stojí za krádežemi a svým odhadem jsem se zmílila :D
Knihu určitě doporučuji přečíst :-))

Rozinka28
10.05.2018 5 z 5

Budu výjimkou v komentářích a napíšu, že se mi druhý díl série líbil víc než první. Vane postrádá Ďáblovo "teď-hned-jak já chci" a to je mi mnohem sympatičtější. Dějová linka se zlodějem a Přízrakem nebyla vůbec špatná, plynula lehce až do konce a tak nebyla potíž přelouskat celou knihu během jediného deštivého dne. Oddechové, nenáročné čtení s dobrým koncem. Co víc si od románu přát?

Jass
09.02.2018 3 z 5

Vážně... praštěte mě něčím po hlavě... Jak jsem takovou blbost mohla přečíst za... jednu noc. První díl se mi vcelku líbil, ale četba toho druhého mě v nejbližší době nelákala. Nakonec jsem se do něj pustila kvůli knižní výzvě (a hlavně kvůli tomu, že se mi naprosto nechtělo dělat svoji práci do školy...). Ten druhý se mi líbil zase tak jako první, takže do třetího se pustím až někdy v nedohlednu (aspoň doufám, teď už vážně musím začít pracovat na té škole...).
Co mě ale vážně vadilo byly syntaktické zmatky a neohrabanost, které vedly k tomu, že celá pasáž často nedávala tak úplně smysl. Občas to možná bylo i celkovou nedotažeností myšlenky... A vážně bych chtěla vidět někoho, kdo v jedné větě zvládne mít rudé tváře rozčilením a zároveň být bledý vztekem... to je vážně za mojí představivostí...
P.S. Dohazovačka Myst, ale celou knihu značně vylepšila :D

moudivlacek
27.11.2017 5 z 5

Mně se moc líbil první i druhý díl, Ďábel je Ďábel a Vane je Vane, oba dva hrdinové jsou pořádní chlapi, kteří nakonec pochopí, že aby získali konečně svou lásku do stavu manželského, musejí otevřít své srdce a vyzpovídat se ze svých citů své milované. Miluji rodiny, které drží pohromadě, což tento klan Cynsterů představuje zářný příklad.
Super na odreagování. Moc se těším na další díl.

účetní
05.08.2017 5 z 5

Pěkná kniha, i když oproti prvnímu dílu je trošku slabší. Vane se mi moc líbil, byl neodolatelný, spolehlivý, zkrátka chlap jak má být, celkově muži klanu Cynsterů a celá rodina a jejich soudržnost je super. Kniha byla hodně erotická a měla i pěkný konec, jen mi tedy hodně vadilo, že po tom, co už měli Vane a Patience spolu za sebou, začali si tykat až na cestě na svatbu. Kniha má velmi povedenou obálku odpovídající našim hlavním hrdinům a to mám ráda. Pět hvězdiček dávám, protože se mi líbí Vane, celkově bych knize dala čtyři.

Janičta
24.01.2016 3 z 5

Další díl je trochu slabší než první, asi je to zejména tím, že má stejnou dějovou kostru - ty si mě vezmeš a basta! Zjemnil to fakt že Vane vzal svou vyvolenou ke své rodině, aby ji přesvědčil. Ta rodinná pospolitost táhnoucí se celou sérií se mi líbí
A jeden povzdech... kéž by Vane zůstal Vanem (to k jeho povaze sedí) a nestal se díky paní překladatelce v dalších dílech Rytířem - kde to sakra vzala?

jaja1989
20.04.2015 5 z 5

První díl je lepší, ale i tak moc hezké všem doporučuju.

maryzka
07.09.2013 1 z 5

Tento díl byl pro mě nemastný, neslaný. Přečetla jsem ho dost těžko. Připadalo mi to takový nemastný, neslaný. Hlavní hrdinku bych nejradši bouchla do hlavy.

machrus
12.09.2012 4 z 5

Teda nevím jak to mají jiní čtenáři,ale já když čtu sérii...tak celou a pokud nemohu sehnat první dva díly....je to katastrofa...tak sem musím napsat tu nejhorší věc co jsem kdy napsala....AŤ ŽIJOU E-KNIHY...nikdy bych nevěřila že tohle napíšu,ale nebýt internetu, e-knihám a samozřejmě hodným a milým duším,kteří jsou ochotní na požádání oskenovat zhruba 300 stran knihy aby si ji mohl přečíst úplně cizí člověk tak musím pět jen samou chválu na e-knihy...protože já bych to bez těch dvou prvních dílů nevydržela

Oter
23.10.2011 5 z 5

Nádherný romantický příběh s chlapem takovým, jaký by měl být ;)