Cyberpunk 2077: Máš moje slovo

Cyberpunk 2077: Máš moje slovo https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524008/bmid_cyberpunk-2077-mas-moje-slovo-6524456df1699.jpg 4 26 6

SMRT KYBERPUNKERKY ROZPOUTÁ PEKLO – TAJEMSTVÍ VYPLAVOU NA POVRCH, ROZHOŘÍ SE VÁLKY A KREV NEBUDE NIC VÍC NEŽ SKVRNA. Mezi sítí nebezpečných kyberpunkerů, nechvalně proslulého gangu Valentinos a velkou korporací se jedna mírumilovná babička, jež se živí jako servírka, ocitá v hlubinách Night City a vrací se k životu, který opustila – jenže pomsta je začarovaný kruh a na minulost se nedá zapomenout.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Cyberpunk 2077: You have my word , 2023

FirstDaw8ID
30.01.2024 4 z 5

Krvavá nálož, kde je společným tématem důvěra. Pocitově to bylo, jako by se příběh Criminal přesunul do kyberpunkové budoucnosti. A to je rozhodně pochvala! Nabušení gauneři, nevyřízené účty, město, co si vás zavolá zpátky...je to stará dobrá písnička, která vždy dobře vtáhne do děje a funguje skvěle. I když místy přehnaně. Servítky si nebere ani kresba, která je řádně barevně dotažená a krvavá, jak se na zasazení patří. Za mě 4,5/5.

DennisMoore
08.12.2023 5 z 5

Předchozí příběh ze světa Cyberpunku 2077 byl skvělý (aby ne, podívejte se, kdo ho dělal), tenhle je snad ještě o něco lepší. Bartosz Sztybor. To jméno budu, doufám, vídat na obálkách v tuzemsku vydávaných komiksů co nejčastěji, protože on fakt, fakt, fakt umí. Máš moje slovo je jako historka ze Sin City, drsná, akční, zábavná i překvapivá, a rozhodně ji lze s klidným svědomím doporučit i těm, kteří hru nehráli a nikdy nebudou. Je to poctivý uzavřený příběh, který se nijak nepřiživuje na cizí slávě. Paráda!

GoodGames
27.11.2023 5 z 5

Už Cyberpunk 2077: Trauma Team sa mi veľmi páčil, ale Cyberpunk 2077: Máš moje slovo je ešte o úroveň lepšie!!! Niet sa však čomu čudovať, veď to napísal Bartosz Sztybor, autor dvoch najlepších komiksových Zaklínačov (Blednoucí vzpomínky a Balada o dvou vlcích). Scenár je zaujímavo svieži a perfektne k tomu sadne aj štýlová kresba s peknými pestrými farbami. Príbeh o starej žene, ktorá sa chce pomstiť gangstrom za smrť svojej dcéry, no kto by to bol povedal, že to bude takáto pecka. Odporúčam fanúšikom hry, ale rozhodne aj tým, čo hľadajú celkovo kvalitný komiks.

het2
07.11.2023 5 z 5

Parádně nakreslená, naprosto nekompromisní a sakra drsná revenge story. Bartosz Sztybor si jde za svým stejně neochvějně jako La Muerte. A daří se mu to. Ten příběh je dobrej a takovej konec jsem fakt nečekal. Tohle se Vám bude líbit. Máte moje slovo. 4,5*

trudoš
29.10.2023 5 z 5

Cyberpunk 2077 znovu nezklamal. Po atmosférickém Trauma Teamu z roku 2021 přichází na trh neméně brutální jízda, tentokrát v hávu staré dobré noirové gangsterky. Zápletka je opět jednoduchá jak zákon káže, rychlý vývoj událostí však vystřídá tolik nečekaných zvratů, že to zvýší koeficient neočekávaného o sto procent. Celé to samozřejmě stojí a leží na propracovaných charakterech hrdinů a především pak nemilosrdnosti, s jakou přistupují k životu. Některá odhalení pak mohou působit přehnaně - jako třeba mafiánská vražedkyně v důchodu -, ale abych pravdu řekl, čím jsem starší, tím spíš fandím těmhle nezlomným herkám, než naivním hříbatům s vizí zachránit svět a morálně jej uzdravit.
Bartosz Sztybor se jednoduše trefil přesně do mého vkusu; syrovou absurditou příběhu, stejně jako cynickou notickou: „Máš moje slovo.“, vinoucí se coby červená nit celým vyprávěním. Aneb slibem nezarmoutíš a věřit se v budoucnosti nedá ani nejlepším přátelům, natož rodině. Nedej bože nadnárodním korporacím.

KubaHanzelin
26.10.2023 4 z 5

Po Trauma teamu, který mě spíš zklamal než potěšil tu máme nový komiks ze světa korporací, nedaleké budoucnosti, Johnnyho Silverhanda, Night City..
Příběh o pomstě a rodině, není to nic originálního, ale právě již díky "Máš moje slovo" v názvu komiksu nabírá dost jiné obrátky
V Night City a v roce 2077 nemůže věřit téměř nikomu, ani vlastní krvi, pokud budete věřit, můžete jako nespočet hemrů skončit ve škarpě nebo na skládce dějin tohoto města, které si jen bere a málokdy dává

2021  74%Blednoucí vzpomínky
2022  62%Nářek čarodějnice