Cvičebnice anglického jazyka pro školy

Cvičebnice anglického jazyka pro školy https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386484/bmid_cvicebnice-anglickeho-jazyka-pro-sk-VIk-386484.JPG 5 1 1

Na dobu vzniku kvalitně zpracovaná učebnice, která byla schválena výnosem vys. ministerstva veřejných prací ze dne 26.ledna 1909 č.25.061 pro žákovské školy průmyslové a pokračovací.

hanavelka
07.08.2018 5 z 5

Po vložení mnou prostudované učebnice od mé bývalé sousedky B.M.Eliášové, jsem byla oslovena nějakým individuem, které se neumí ani podepsat, v logu má čerta s vidlemi a říká si :

pobijecmuch
Proč název knihy v písmu verzálky? Na DK se to takto neužívá.dnes v 19:03 X

Slušně jsem odpověděla formou, obvyklou u absolventů školní výuky, tj. oslovením dotyčného/což jsem v jeho zprávě krom jiného postrádala/ a vysvětlením použití velkých písmen v názvu titulu - dle originálního vydání, které se mi může nelíbit, ale pro zachování dobové autentičnosti si ho nedovolím měnit.
S doplněním, že se nejedná o neschopnost rozlišení použití malých a velkých písmen.
Totˇ vše bez odezvy.
Osoba, která má potřebu kontrolovat či opravovat druhé, by měla jít sama příkladem a zdokonalit úroveň způsobu svojí komunikace.
Hana Velká