Čtyřlístek na Divokém západě

Čtyřlístek na Divokém západě https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268040/ctyrlistek-na-divokem-zapade-9jW-268040.JPG 4 20 2

Čtyřlístek série

Druhé vydání základních sešitů. * Svetřík a Flik - Jaroslav Němeček * Bobik šerifem - Ludmila Kolářová, Jaroslav Něměček * Kouzelník Huryjáš - Svatopluk Hrnčíř, Jaroslav Němeček * Žralok - Jan Zavadil

danny_21
02.06.2022 3 z 5

Kdo z generace Husákových dětí by neznal praotce komisků v Československu ? Já jsem ho samozřejmě miloval, nejen osudy Čtyřlístku z Třeskoprsk ale i ostatní příběhy Poldu a Oldu, Káťu a Škubánka a jiné. Měl jsem štěstí, že máma sbírala pro mě a četla se mnou, takže se jich nahromadilo docela dost a každý rok jsem si ten pakl vzal a listoval znovu a znovu tou nezaměnitelnou atmosférou. Čtvrtý díl Na Divokém Západě mi vykouzlil úsměv na rtech stejně jako ostatní hodně dětské Kryštofek a Pidivízek, Svetřík a Flik, možná nejpovedenější z toho čísla Kouzelník Huryjáš. Překvapením bylo krátké psané dobrodružství Žralok - Z příhod námořního plavčíka pro odrostlejší dítka - 60 %

Yarwen
21.05.2021 2 z 5

Autoři zvolili v tomto čísle docela atraktivní prostředí Divokého západu a příběh se jim vydařil. Pochvala ode mě míří i za text o mladém plavčíkovi, nebo za vtipný příběh Svetříka a Flika. A pak zbývají ty části, které celé číslo táhnou dolů - vtipy, Huryjáš a především Pidivízek, který je čiročirý odpad - je mi záhadou, jak může autor na několika obrázcích nasekat tolik hloupých logických kiksů.

Čtyřlístek

Autoři knihy