Čtyřicítka - no a co?

Čtyřicítka - no a co?

Úsměvný román Čtyřicítka – no a co? navazuje na její román Slasti a strasti života s doktorem. Zde se s Mary setkáváme už jako s matkou tří neposedných a vynalézavých holčiček a manželkou věčně zaměstnaného lékaře. A co víc, najednou je jí čtyřicet a má pocit, že má právo a všechny důvody k sebelítosti, chuť zavrtat se do postele a nejméně dvacet let nevylézt. Vždyť mládí je to tam a před sebou vidí jen životní pustinu. Každodenní úprk od jedné povinnosti ke druhé však rozhoduje za ni, a tak se nakonec Mary nad svou depresí zvítězí. V tomto poklidném, vpravdě rodinném románu není nouze o nejrůznější vtipné situace, které dávají nahlédnout i do dalších zajímavých osudů. Je to vyprávění o životě docela obyčejném, a přesto výjimečném tím, že se autorka přes všechny trable dokáže přenést s humorem. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31511/ctyricitka-no-a-co-31511.jpg 433

Forty Odd

Literatura světová, Humor, Romány
Vydáno:, Vyšehrad

lenka4756
07.08.2015

Přijde to v říjnu, tak se připravuji. Popsané potíže, ale přijdou snad až okolo padesátky? Co myslíte? Já v to doufám, protože jinak bych to tedy nezvládla :-).

BUBINA1971
31.05.2014

Nejlepší byly pasáže z akcí s Duběnkami,jinak mě kniha nijak mimořádně neoslovila.

cruela.devil
13.05.2014

Doporučuji! Ještě jsem se u knížky takhle nenasmála. Pravda je, že zábavnější je první polovina ... při čtení výlevů klubu "Opuštěnek" a jejího "věčně nad věcí" manžela Jimma, mi neustále cukaly koutky :-)

rtesarova88
11.05.2013

super kniha na odreagování. Doporučuji ji přečíst těm, kteří si chtějí u čtení odpočnout a nemuset nad ničím přemýšlet.