Čtyřfázový program histaminového restartu – Jak odhalit příčiny migrén, ekzémů, závratí, alergií a dalších potíží https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462081/bmid_ctyrfazovy-plan-resetovani-histamin-hCA-462081.jpg 5 6 2

Odhalte základní příčinu vašich zdravotních problémů a uzdravte své tělo. Revoluční čtyřfázový program, který přirozeně vyléčí vaše tělo Miliony lidí trpí alergiemi, migrénami, kožními problémy, poruchami spánku, zažívacími potížemi nebo úzkostí v důsledku nediagnostikované intolerance histaminu. Dr. Becky Campbell, která má v oboru dlouholeté zkušenosti a sama trpí histaminovou intolerancí, vytvořila revoluční čtyřfázový program, který přirozeně vyléčí vaše tělo. Ucelený holistický léčebný plán odhaluje příčiny a přináší fungující řešení Co odlišuje její přístup a díky čemu je účinnější pro trvalé výsledky? Je to proto, že hledá základní příčiny a nabízí ucelený holistický léčebný plán, který se zaměřuje na stravu, environmentální toxiny, životní styl a další. Odhaluje osm nejčastějších příčin, proč tělo nezpracovává histamin správně a přináší fungující řešení v podobě plánu, který zahrnuje dietu s nízkým obsahem histaminu, péči o játra, podpoření funkce střev a pokyny, jak bezpečně znovu zařadit potraviny, kvůli kterým jste kdysi onemocněli. Čtyřfázový histaminový resetový plán pro uzdravení těla Spolu s množstvím chutných receptů obsahuje také informace o doplňcích stravy, způsobech, jak snížit stres, a mnohé další. Investujte do svého zdraví a dodržujte čtyřfázový histaminový resetový plán pro uzdravení těla.... celý text

Literatura naučná Kuchařky Zdraví
Vydáno: , Anag

The 4-Phase Histamine Reset Plan: Getting to the Root of Migraines, Eczema, Vertigo, Allergies and More , 2019

stejsdan
09.03.2023 5 z 5

Doufám, že tuhle knížku nebude nikdo z vás potřebovat...Ale kdyby náhodou: moje dcera má intoleranci histaminu a tahle knížka nám pomohla uchopit celý ten problém komplexně a opravdu příznaky ustoupily, dcera se cítí mnohem lépe:)
Doporučuji.

gabriela05
12.07.2021 5 z 5

Kniha je velmi dobře zpracována. Popisuje osm nejčastějších příčin histaminové intolerance (k zjištění pravé příčiny je zapotřebí podstoupit testy u lékaře), jejich příznaků, doporučení doplňků stravy, postup jednotlivých fází nízkohistaminové diety včetně seznamu vhodných, podmíněných a nevhodných potravin. Větší část knihy je věnována receptům. Většina použitých ingrediencí je u nás běžně dostupných. Určitě doporučuji knihu přečíst. Histaminová intolerance není příliš známá a prozkoumaná, léčí se pouze dietou (postupně by se mělo docílit vyřazení pouze těch potravin, které nám nedělají dobře). Tato kniha dává plno užitečných informací a popisuje, jak napomoci tělu k uzdravení a jak postupovat při dietě, která hladinu histaminu v těle sníží.

potravinová alergie ekzémy alergie bolesti hlavy, migréna péče o zdraví stravování, výživa imunita, imunitní systém střeva, tlusté střevo zdravá výživa závratě

Autorovy knížky

2021  93%Čtyřfázový program histaminového restartu – Jak odhalit příčiny migrén, ekzémů, závratí, alergií a dalších potíží

Kniha Čtyřfázový program histaminového restartu – Jak odhalit příčiny migrén, ekzémů, závratí, alergií a dalších potíží je v