Odkaz templárskych rytierov

Odkaz templárskych rytierov https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77180/odkaz-templarskych-r-77180.jpg 4 543 543

Cotton Malone série

Cotton Malone, bývalý špičkový agent amerického ministerstva spravodlivosti, sa rozhodol pre radikálny krok vo svojom živote. Presťahuje sa do Kodane, kde trávi pokojné dni ako majiteľ antikvariátu. Nečekaný telefonát bývalej nadriadenej Stephanie Nellovej však prebudí jeho inštinkty a vráti do osídiel tajomného sveta.

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Ikar (SK)

The Templar Legacy , 2006

Listicka3253
04.04.2013 4 z 5

Zajimava knizka, i kdyz hodne podobna Brownove Sifre. Precetla jsem ji jednim dechem a hned jdu cist Jantarovou komnatu (rozhodla jsem se precist Berryho poporade:)
A hodne zajimava je poznamka autora na konci knihy, kde vysvetluje, co je pravda a co fikce a z jakych pramenu cerpal...

yoko22
18.03.2013 5 z 5

Po Jantarové komnatě a Rasputinově proroctví třetí kniha co jsem přečetl od Berryho. Vynikající, jsem nadšený a doporučuji všemi deseti! Doposud nejlepší Berry :-)

Makovník
04.02.2013 4 z 5

Velmi pěkná kniha plná akce, napětí a historických poznatků. Knížky od Steva Berryho jsou skvělé, míchá se zde fikce s pravdou a těžko se poznává, kudy vede hranice. Ale to je přece dobře, ne? Přesto si myslím, že Alexandrijská knihovna je lepší...

Dandulka
25.01.2013 5 z 5

Myslím, že D. Brown měl pravdu, že je tahle knížka skvělá !

wally
03.01.2013 4 z 5

Pravda, je to už dlouho co jsem tuhle knížku četl...přišel jsem k ní jako slepý k houslím, ale Cotton Malone mne hned od začátku chytnul a v následujících letech jsem se na knížky s jeho 'případy' vždy velmi těšil. Bomba...hezké čtení, které jsem již doporučil spoustě svých blízkých a známých z kterých se obratem stali fanoušci tohoto spisovatele.

Selinute
19.10.2012 4 z 5

Napínavé, poutavé a nenáročné čtení. Je to kombinace historických faktů a fikce. Rennes-le-Chateu opravdu ve Francii existuje a skutečně se jedná o místo, které dodnes vzbuzuje mezi lidmi velký zájem, protože příběh Berengera Sauniera nebyl nikdy zcela vyřešen. Berryho čtu ráda. Pokud máte i vy rádi pátrání po pokladu či záhadě, Templářské dědictví je ta správná kniha.

el.maniac
05.05.2012 5 z 5

Toto byla moje prvni kniha od Berryho s kterou jsem se setkal.Velice mne zaujala a moc se mi libila,ne tak jak knihy od Browna,ale presto velice kvalitni cteni.Nejdrive jsem myslel,ze pribeh je cely smysleny,ale zhruba v polovine knihy jsem se dostal ke starym cislum Fakta X a v jednom z nich jsem se docetl o historii Renes le Chateau a o Saunierovi.Od te doby mam Berryho velice rad a jeho dila ctu s velkym nadsenim.

Wyder
21.09.2011 4 z 5

Mám fiktivní historii rád a proto mě tahle kniha snad ani nemohla zklamat. Sice bych se asi měl srovnání s Brownem vyhnout, ale prostě neodolám. Neřekl bych že je to horší, spíš jiné. Kdo má rád historii, záhady a jejich řešení v dnešní době, ten u této knihy neprohloupí...

WEIL
20.08.2011

Templáři se dlouho drželi při životě. Ale jako každá lidská organizace časem úplně zmizela počáteční idea, a časem i Templářské spolky.

Lenka
27.06.2011 5 z 5

Velmi hezky napsaná kniha plná děju a zvratů

Swatulkaa
26.03.2011 5 z 5

Bravúrně napsaná kniha. Velmi dobře se to dalo číst, napínavé, fascinující a velmi skvělý záběr. Hodně doporučuji ! Byla jsem naprosto nadšená.

derminator
30.11.-0001 4 z 5

Kniha se mě také líbí ale hodně mě připomíná Brownovi prvky ale je taky velice zajímavá ale asi jako všechny Berryho knihy doporučuji. Ale Rasputinovo proroctví je lepší.