Conan nelítostný

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hnán nepřízní osudu opouští Conan Brythunii a míří do ponurých lesů Vysočiny. Klany v tomto divokém kraji se chystají do války, aby zastavily rozpínavost uctívačů temné bohyně Elderoth. Svatyně nečistého kultu jsou cítit shnilým lidským masem, síly zmaru a rozkladu jsou na vzestupu a chladná ocel touží být zahřáta horkou krví...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34682/conan-nelitostny-34682.jpg 4.237
Série

Conan (knižní série)

Žánr
Romány, Literatura slovenská, Fantasy
Vydáno · Brokilon
Orig. název

Conan nelutostny

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Conan nelítostný

Přidat komentář
Reat
13.06.2018

Tahle knížka si to se mnou fakt vyžrala, pořád jsem jí odkládal a začítal se do jiných, na které jsem měl větší chuť. Tudíž když jsem jí dneska popadl do rukou a zapřísahal se u Croma, že už jí musím dočíst, že je to ostuda a že mě to brzdí a podobně, už jsem naprosto zapomněl, kdo je s kým, kdo proti komu, kdo s kým obcuje, kdo koho popraví a obětuje, takže jsem těch posledních padesát stránek četl, aniž bych absolutně věděl,která bije. Je to moje chyba, moje ostuda, kaju se, sypu si popel na hlavu...ale to je tak jediné, co s tím můžu teď dělat. Hodnocení bude naprosto nefér, dám průměrné tři, dát cokoli jiného by bylo pokrytectví..... přestože vím, že si to knížka naprosto nezaslouží. Juraji, moc se omlouvám a už se to nestane.

špulo
03.06.2018

Peckou by som to nenazval. Keďže to však napísal náš Ďuri, a on písať vie, stojí to za prečítanie. Parádna akčná jazda. Za 85%...

Svářeč
02.01.2018

Musím říct, že k této knize jsem přistupoval značně s nedůvěrou, protože Conana dvakrát nemusím, a tohohle jsem si koupil jen proto, že je to od Červenák. Nakonec tedy pecka. Velký podíl na tom má nicméně fakt, že Conan není jednoznačně hlavní postavou a ona druhá hlavní postava mi celkem přirostla k srdci. Knihu jsem přečetl prakticky jedním dechem a tuším jen s jedním přerušením. Děj je sice značně jednoduchý (nakonec co jiněho čekat u Conana), to mi ale vynahrazujou právě postavy, které jsou bez vyjímky velice sympatické.

OSTROVID
08.02.2016

Jedna z nejlepších Conanovek, kterou jsem zatím četl...

Eigis
02.05.2014

Další skvělé dobrodružství s Conanem, tentokráte zasazené do prostředí, které mi asi nejvíce připomínalo starou Británii, Gálii a Germánii. Nejvíce se mi líbilo, že se kniha odehrávala v prostředí barbarů, kteří byli svou povahou velmi podobní hlavnímu hrdinovi.

SiuxBeast
17.04.2014

Můj první Conan a hned "pecka" jako hrom. Naprosto dokonalé i když dosti brutální dobrodružství a moje první setkání s velmi mým oblíbeným "Thorleifem Larssenem" ;)

Sirius
02.01.2011

Solidní oddechovka na dva večery. Nic víc nic míň. Nic proti Ďurovi nemám, ale toho pravého Conana uměl napsat prostě jenom Howard a žádný jiný autor to nezvládne, i kdyby se měl přetrhnout. Navíc je tohle moc utopeno v krvi a hnusu, což mi nebylo příliš po chuti. Kažpodáně si ještě přečtu 12 bran pekla, třeba se mi to bude líbit víc než toto. ps: obálka Miša Ivana je dokonalá. Asi je zbytečné opakovat, že tenhle ilustrátor je bůh, co?